Staňte se Miss Internet

4. 4. 2000
Miss Internet - krása s inteligencí ruku v ruce
S různými soutěžemi krásy se v posledních letech jakoby roztrhl pytel. Všichni jsou připraveni opěvovat sličné děvy, hodnotit jejich připravenost pro vstup do světa modelingu, showbyznysu a jiných sfér.

Staňte se Miss Internet
Miss Internet - krása s inteligencí ruku v ruce

S různými soutěžemi krásy se v posledních letech jakoby roztrhl pytel. Všichni jsou připraveni opěvovat sličné děvy, hodnotit jejich připravenost pro vstup do světa modelingu, showbyznysu a jiných sfér. Kromě soutěží krásy, kde je kladen důraz především na vzhled soutěžících se začínají objevovat i soutěže, kde nezáleží jen na krásné visáži, ale i na vědomostech ( často na vysoké úrovni). K takovým se bezesporu řadí soutěž Miss Internet. Tato soutěž by se dala charakterizovat jako soutěž o nejkrásnější, nejinteligentnější a počítačově nejzdatnější dívku nejen českého Internetu. Kritéria soutěže jsou tato: ze 40 % krása, 40% znalost Internetu a 20% další schopnosti, které se hodnotí ve volné disciplině ( sem patří i celkový šarm, inteligence, včetně např. naměřeného IQ...).Cílem soutěže Miss Internet je přiblížit internetové dění co největšímu počtu lidí, ukázat, že každý ( pokud chcete každá) z nás může Internet pochopit a především využívat jeho neuvěřitelných možností. K uspokojení nás žen, lze dodat, že předchozí ročníky soutěže potvrdily stále narůstající počet žen, které Internetu rozumějí a používají ho.

Co potřebujete vědět k tomu, aby jste se stala jednou ze soutěžících?

Do soutěže Miss Internet 2000 se můžete přihlásit do 1. září 2000. Veškeré informace o soutěži naleznete na www.cybermiss.cz ( podmínky pro přihlášení se do soutěže, pravidla soutěže, o historii soutěže...)
Pro vítězku soutěže je připraven značkový notebook, náš časopis Dáma.cz a firma Author věnují horské kolo. Pro ostatní je připravena řada zajímavých cen.

Pokud právě nechcete soutěžit, můžete se podílet na veřejném hlasování, které funguje od půlnoci 1. dubna 2000, a můžete tak i vy podpořit některou ze soutěžících.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Sotva začal podzim, tak jste nabrali více energie. Nejdříve jste litovali, že tu není léto, ale podzimní dny jsou pro vás opravdu báječné. Do žil vám vstoupila nová energie a zvládáte hned…

Nejčtenější články

Doporučujeme