Staňte se Miss Internet

4. 4. 2000
Miss Internet - krása s inteligencí ruku v ruce
S různými soutěžemi krásy se v posledních letech jakoby roztrhl pytel. Všichni jsou připraveni opěvovat sličné děvy, hodnotit jejich připravenost pro vstup do světa modelingu, showbyznysu a jiných sfér.

Staňte se Miss Internet
Miss Internet - krása s inteligencí ruku v ruce

S různými soutěžemi krásy se v posledních letech jakoby roztrhl pytel. Všichni jsou připraveni opěvovat sličné děvy, hodnotit jejich připravenost pro vstup do světa modelingu, showbyznysu a jiných sfér. Kromě soutěží krásy, kde je kladen důraz především na vzhled soutěžících se začínají objevovat i soutěže, kde nezáleží jen na krásné visáži, ale i na vědomostech ( často na vysoké úrovni). K takovým se bezesporu řadí soutěž Miss Internet. Tato soutěž by se dala charakterizovat jako soutěž o nejkrásnější, nejinteligentnější a počítačově nejzdatnější dívku nejen českého Internetu. Kritéria soutěže jsou tato: ze 40 % krása, 40% znalost Internetu a 20% další schopnosti, které se hodnotí ve volné disciplině ( sem patří i celkový šarm, inteligence, včetně např. naměřeného IQ...).Cílem soutěže Miss Internet je přiblížit internetové dění co největšímu počtu lidí, ukázat, že každý ( pokud chcete každá) z nás může Internet pochopit a především využívat jeho neuvěřitelných možností. K uspokojení nás žen, lze dodat, že předchozí ročníky soutěže potvrdily stále narůstající počet žen, které Internetu rozumějí a používají ho.

Co potřebujete vědět k tomu, aby jste se stala jednou ze soutěžících?

Do soutěže Miss Internet 2000 se můžete přihlásit do 1. září 2000. Veškeré informace o soutěži naleznete na www.cybermiss.cz ( podmínky pro přihlášení se do soutěže, pravidla soutěže, o historii soutěže...)
Pro vítězku soutěže je připraven značkový notebook, náš časopis Dáma.cz a firma Author věnují horské kolo. Pro ostatní je připravena řada zajímavých cen.

Pokud právě nechcete soutěžit, můžete se podílet na veřejném hlasování, které funguje od půlnoci 1. dubna 2000, a můžete tak i vy podpořit některou ze soutěžících.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme