Stará láska nerezaví: Které slavné páry se k sobě po rozchodu vrátily?

29. 10. 2020
V běžném životě je normální, že se páry rozejdou, aby po čase zjistily, že si chybí a zase se k sobě vrátily. To se děje samozřejmě i celebritám, ostatně jsou to také lidé. Které slavné hvězdy se rozešly a znovu se daly dohromady?

Pink a Carey Hart

Americká zpěvačka se seznámila s profesionálním motokrosovým závodníkem Carey Hartem v roce 2001, o dva roky později se ale rozešli. Následovalo však usmíření a v červnu roku 2006 během jednoho závodu ho zpěvačka tak trošku netradičně požádala o ruku. Carey souhlasil a o rok později se konala svatba na Kostarice. Brzy začal mít pár však zase problémy a v roce 2008 Pink oznámila, že jdou s manželem od sebe. Ani jeden však neztrácel víru a oba usilovně pracovali na tom, aby jejich vztah zase fungoval. Vyhledali proto odbornou pomoc a všechno dali zase do pořádku. Jsou tak důkazem, že když to člověk nevzdá a stojí o toho druhého, tak lze vše spravit. Mají spolu dvě děti a tvrdí, že prožívají zase líbánky.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nějaký ten pátek přemýšlíte o změně zaměstnání, protože se vám nezamlouvá stereotyp současné pracovní pozice. Je pravda, že jste zastíněni jinými kolegy a šéf je s vámi nespokojený. Hlavou…

Nejčtenější články

Doporučujeme