StarDance 2021: Velká galerie všech tanečníků. Kdo se vám nejvíc líbí?

23. 10. 2021
Taneční soutěž StarDance se již po jedenácté vrátila na televizní obrazovky a opět nabízí pestrou škálu soutěžících. Každou sobotu se tak můžete kochat ladnými pohyby, vybraným chováním i krásnými šaty. Kdo je vám letos nejsympatičtější? Mrkněte do galerie v úvodu článku. A pak si v naší anketě tipněte, kdo podle vás letos zvítězí.

Tanečnice a tanečníci

Jako vždy se na parketě objeví řada známých osobností českého showbyznysu. Herecké řemeslo reprezentují Simona Babčáková, Jan Cina, Zdeněk Godla, Pavel Trávníček a Marika Šoposká. Hudebníky zastoupí Tereza Černochová a Mirai Navrátil.

Sportovní barvy hájí tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner. A kroužit parketem bude i farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká.

Podívejte se na videu na soutěžící v 11. řadě StarDance:

Profesionální partneři

Důvěrně známí divákům jsou i taneční profesionálové. V jedenácté řadě se potkávají hned čtyři dosavadní vítězové: Kristýna Coufalová, Veronika Lálová, Lenka Nora Návorková a Dominik Vodička. Do StarDance se zapojí rovněž Tereza Prucková, Marek Dědík, Adriana Mašková, Michal Necpál, Robin Ondráček a Martin Prágr. Novým odborným poradcem a hlavním choreografem je Marek Zelinka, který zvítězil v sedmé řadě s herečkou Marií Doležalovou.

Porota Stardance

Výkony soutěžních párů bude hodnotit porota ve složení Tatiana Drexler, Richard Genzer, Zdeněk Chlopčík a Jan Tománek. Již pojedenácté diváky večery plnými noblesy, elegance a tance provedou Tereza Kostková a Marek Eben.

Podívejte se do naší galerie, jak to tanečním párům sluší! A pak si tipněte, kdo podle vás v této řadě zvítězí: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Cesta za profesním úspěchem se může zkomplikovat a bude to jen vaše vina. Je pravda, že odvádíte excelentní výkony, ale ještě jste pyšní. Ke kolegům se chováte nadřazeně, což je…