StarDance: Kdo zvítězil, kdo prohrál v minulých sériích? Zavzpomínejte s námi

6. 11. 2021
Je to neuvěřitelné, ale taneční soutěž StarDance se u nás vysílá už od roku 2006! V současnosti běží na televizních obrazovkách její jedenáctá série. Pamatujete si ještě, kdo vyhrál v těch předchozích a kdo soutěž opustil jako první?

Tak schválně: Anna Polívková, Jiří Dvořák, Maruška Doležalová či Helena Zeťová nebo Aleš Valenta. Pořad StarDance... když hvězdy tančí už běží od roku 2006. Pamatujete si, kdo v něm všechno soutěžil? Kdo vyhrál, vypadl jako první, komu jste fandili? Podrobný přehled můžete sledovat v našem videu a také ve fotogalerii v úvodu článku. 

Soutěž StarDance ...když hvězdy tančí, v níž se na parketu utkávají smíšené páry, z nichž vždy jeden je známá osobnost a druhý profesionální tanečník, je českou verzí britské televizní show Strictly Come Dancing. Každý pár předvádí předem určený druh tance a soutěží s ostatními o body poroty a o SMS hlasy diváků. Pokud pár obdrží nejnižší hodnocení, soutěž opouští, dokud nezůstane výherní pár. Soutěž je divácky velmi oblíbená, o čemž svědčí i fakt, že Česká televize právě vysílá její jedenáctou řadu.  

Komu fandíte letos? Podívejte se do článku: 

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Díky přízni Venuše jste velmi přitažlivé, a proto je únor favorizovaným měsícem lásky. Máte obrovskou šanci seznámit se s někým, kdo vám bude plně vyhovovat, dokonce to mezi vámi ihned…