Foto: Česká televize

Foto: Česká televize

Porotce Jan Tománek
Porotce Richard Genzer
Porotce Zdeněk Chlopčík
Porotkyně Tatiana Drexler
73
Fotogalerie

Stardance v ohrožení? Tereza Kostková má covid

Pořad Stardance se loni kvůli covidu nekonal. Letos se tato velmi populární soutěž, která u obrazovek spojuje celé rodiny, dočkala svého 11. ročníku. Příští vysílání v sobotu 30. října 2021 je však v ohrožení.

Covid si nevybírá. Momentálně trápí herečku Terezu Kostkovou, která spolu s Markem Ebenem moderuje megaúspěšnou taneční soutěž StarDance. V následujícím díle pořadu 30. října 2021 proto nevystoupí. Na Twitteru to sdělila Česká televize. Moderátorka je pro pořad natolik důležitá, že podle České televize je sobotní vysílání pořadu nejisté. Také zatím není jasné, zda moderátorka někoho z účastníků soutěže nenakazila. I pokud ne, je možné, že budou muset ostatní do karantény.

"Stalo se, co dnešní doba bohužel přináší. Tereza Kostková vinou covidu v příštím díle StarDance nevystoupí. Vše nyní koordinujeme s hygienou a řídíme se jejími pokyny. Věříme, že divákům sobotní přenos nabídneme. Zdraví účinkujících a štábu je pro nás ale nejdůležitější,“ uvedla ČT na Twitteru.

V sobotu 23. října 2021 proběhlo druhé kolo soutěže, ve kterém klání opustili  herec Pavel Trávníček s partnerkou Veronikou Lálovou.

Fandíte v souteži herci Janu Cinovi. Co vše jste o něm nevěděli? Mrkněte na video: 

Doporučujeme

Články odjinud