Kirstie Alley v době, kdy byla krásná

Kirstie Alley v době, kdy byla krásná

I přes make-up a upravené vlasy je znát, že už to není, co to bývalo
John Travolta byl v Horečce sobotní noci k nakousnutí
Nyní byste v něm tehdejší idol hledala těžko
Brigitte Bardot patří mezi největší sexbomby všech dob
16
Fotogalerie

Stáří jim nesvědčí: Které celebrity s přibývajícím věkem ztrácí šmrnc?

Nikdo není dokonalý a zub času se dříve nebo později podepíše na každém z nás. Někdo nechává přírodu, ať si dělá, co chce, jiný proti času bojuje například plastickými operacemi. Paradoxně právě tyto případy dopadají často hůř. Kterým celebritám stárnutí viditelně nesvědčí?

Kirstie Alley

Pamatujete si ještě třídílnou komedii Kdopak to mluví? A půvabnou maminku, která prochází všemi útrapami a nástrahami mateřství? Ano, to byla Kirstie Alley. Od odvysílání prvního dílu rodinné komedie ale uplynulo téměř třicet let a kdysi krásná herečka se výrazně změnila. Celou tu dobu totiž bojuje s jojo efektem, kdy výrazně zhubne a poté o to víc přibere. Kirstie Alley také najela na vegetariánství a doufala, že zhubne, problémem ale byl fakt, že maso vyměnila za tuky a koláče. Ze své váhy si těžkou hlavu ale nedělá, naopak si z ní dokonce utahovala hned v několika televizních show a na toto téma měla také vlastní pořad.

Pokračování 2 / 8

John Travolta

Kdo by si nepamatoval černovlasého fešáka z kultovních filmů šedesátých let Horečka sobotní noci a Pomáda? Tedy Johna Travoltu, blízkého přítele herečky Kirstie Alley, se kterou si zahrál v komedii Kdopak to mluví? John Travolta kdysi svými tanečními kreacemi a pomněnkově modrýma očima okouzlil tisíce dívek a žen napříč světem. Modré oči mu sice zůstaly, to je ale asi tak jediné. Taneční pohyby už nejsou to, co bývaly, a hustá černá kštice také vzala za své.

Pokračování 3 / 8

Brigitte Bardot

Francouzská herečka Brigitte Bardot patřila a dodnes patří mezi nejuznávanější sexsymboly všech dob. Byla krásná, slavná, úspěšná a její postelí údajně prošlo přes sto mužů. Přesto se své kariéry poměrně brzy vzdala a odešla do ústraní. Dodnes žije na francouzském venkově nedaleko Saint Tropez obklopená rodinou a přáteli. Veřejně vystupuje pouze jako aktivistka bojující za práva zvířat. Vždy propagovala přirozenost a odmítala plastické operace a taková zůstává i dnes. Možná právě proto vypadá spíš jako skutečná babička než jeho někdejší idol stříbrného plátna…

Pokračování 4 / 8

Matthew Perry

Když se před téměř čtvrt stoletím začal natáčet kultovní sitcom Přátelé, byl Matthew Perry sympatický štíhlý mladík, který se zhostil role vtipálka Chandlera Binga s grácií. V roce 1997 se ale zranil na lyžích, musel podstoupit operaci a brzy se stal závislým na prášcích proti bolesti. V kombinaci s alkoholem to byla téměř vražedná kombinace a Perry dnes přiznává, že si několik let natáčení téměř nepamatuje, protože léky zapíjel vodkou. Podstoupil několik léčení, a zřejmě i proto nedozrál do krásy jako někteří jeho kolegové…

Pokračování 5 / 8

Melanie Griffith

Blonďatá Melanie Griffith si na zdravý životní styl nikdy nepotrpěla, a to ji možná stálo nálepku hollywoodské krásky. Po vlažném rozjezdu byla celkem uznávanou herečkou, dokonce obdržela Zlatý Globus a manžela Antonia Banderase jí záviděly tisíce žen. Milostných eskapád má však na triku víc, ostatně manželství z Banderasem bylo jen jedno ze čtyř. K tomu přidejte lásku k alkoholu, cigaretám, drogám a snahu vše zachránit plastickými operacemi a dostanete výsledný obrázek.

Pokračování 6 / 8

Leonardo DiCaprio

Kdo by si nepamatoval roztomilého modrookého mladíčka, který si v roli Jacka v oscarovém snímku Titanic získal nejen srdce své tehdy nejlepší kamarádky Kate Winslet, ale také mnoha fanynek po celém světě? Mladíček je ten tam a božský Leo v posledních letech bojuje s nadváhou. Jeho obličej se čím dál víc začíná podobat melounu a jeho vzhledu neprospívají ani plnovous a vlasy hladce sčesané dozadu. O tom, že jeho herecký talent i charisma zrají jako víno, ale rozhodně není pochyb!

Pokračování 7 / 8

Linda Evangelista

Spolu se Cindy Crawford, Naomi Campbell či Claudií Schiffer byla i Linda Evangelista královnou přehlídkových mol v devadesátých letech. Kráska, která kdysi prohlásila, že nevstane z postele za méně než deset tisíc dolarů, se změnila k nepoznání. Ačkoliv její zmíněné kolegyně jako by nestárly a stále aktivně fungují v módním průmyslu, Linda výrazně přibrala, má oteklý obličej a zdá se, že na svůj vzhled rezignovala. Titul topmodelky by jí dnes sotva někdo udělil…

Pokračování 8 / 8

Mickey Rourke

Především role ve filmu 9 a půl týdne způsobila, že se Mickey Rourke stal přes noc sexsymbolem. Herec je ale živým důkazem, že nejen ženy, ale i muži občas mají problém vyrovnat se se stárnutím. Z pohledného mladíka se proto vlivem nesmyslných plastických operací stala nevzhledná karikatura sebe sama, která se po ulicích prochází v tričku s výstřihem do půl těla a chlupatým psíkem v náručí. A my se ptáme: Proč?

Doporučujeme

Články odjinud