Stáří jim nesvědčí: Které celebrity s přibývajícím věkem ztrácí šmrnc?

18. 10. 2018
Nikdo není dokonalý a zub času se dříve nebo později podepíše na každém z nás. Někdo nechává přírodu, ať si dělá, co chce, jiný proti času bojuje například plastickými operacemi. Paradoxně právě tyto případy dopadají často hůř. Kterým celebritám stárnutí viditelně nesvědčí?

Kirstie Alley

Pamatujete si ještě třídílnou komedii Kdopak to mluví? A půvabnou maminku, která prochází všemi útrapami a nástrahami mateřství? Ano, to byla Kirstie Alley. Od odvysílání prvního dílu rodinné komedie ale uplynulo téměř třicet let a kdysi krásná herečka se výrazně změnila. Celou tu dobu totiž bojuje s jojo efektem, kdy výrazně zhubne a poté o to víc přibere. Kirstie Alley také najela na vegetariánství a doufala, že zhubne, problémem ale byl fakt, že maso vyměnila za tuky a koláče. Ze své váhy si těžkou hlavu ale nedělá, naopak si z ní dokonce utahovala hned v několika televizních show a na toto téma měla také vlastní pořad.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme