Štefánková má svou knihu

17. 10. 2000
Známá modelka a moderátorka Jana Štefánková vydala vlastní obrázkovou knihu, kterou pokřtili herci Marek Vašut a Mahulena Bočanová.

Štefánková má svou knihu

Klepněte pro větší obrázek Známá modelka a moderátorka Jana Štefánková vydala vlastní obrázkovou knihu, kterou pokřtili herci Marek Vašut a Mahulena Bočanová. Jana se poslední dobou opravdu nenudí. Kromě moderování akcí, spolupracuje s firmou Litex na kolekci spodního prádla, dováží k nám indonéský nábytek, vlastní cestovní kancelář, a k tomu stíhá psát vlastní autografii. Knihu jsme zatím neměli v ruce, ale je v ní spíše více fotografií než textu.
Jde především o oslavnou knihu o úspěších modelky. Křestu knihy přišlo připít známé osazenstvo pražských večírků jako například fotograf Vladimír Štross, herečka Markéta Hrubešová, publicistka Barbara Nesvadbová nebo modelky Šárka Kubelková a Petra Minářová.

Absolvovala gymnázium a až do dospělosti se věnovala závodnímu běhání. Zkoušela dráhu modelky, ale zpočátku nebyla úspěšná. Po maturitě odešla do Brna, kde rok studovala němčinu na jazykové škole. V té době, v r. 94, se jí podařilo nafotit seriál pro časopis Playboy, který odstartoval její kariéru. Za seriál získala titul Dívka měsíce a posléze se stala první českou playmate roku. Začala cestovat po světě, studovala angličtinu v Honolulu a v Sydney na univerzitě. Na společenské párty v Průhonicích se seznámila se svým bývalým partnerem Zbyškem, s nímž odjela na Seychelské ostrovy, kde je honorárním konzulem. Na Seychelách se jí líbí slunné počasí, učí se kreolské řeči i kuchyni a hraje fotbal v Národní lize žen. Nyní je její přítel René, který vlastní modelingovou agenturu. U nás se proslavila hlavně moderováním tv erotického pořadu Peříčko. Vydala vlastní knihu. Nejí hovězí a vepřové maso.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli tak spokojení jako dneska. Zdá se vám, že je všechno snadnější. Určitě to bude tím, že už si vás nedobírá nadřízený a na pracovišti vládne pohoda. Do ničeho se však…

Nejčtenější články

Doporučujeme