Štefánková má svou knihu

Známá modelka a moderátorka Jana Štefánková vydala vlastní obrázkovou knihu, kterou pokřtili herci Marek Vašut a Mahulena Bočanová.

Štefánková má svou knihu

Jana Stefankova Známá modelka a moderátorka Jana Štefánková vydala vlastní obrázkovou knihu, kterou pokřtili herci Marek Vašut a Mahulena Bočanová. Jana se poslední dobou opravdu nenudí. Kromě moderování akcí, spolupracuje s firmou Litex na kolekci spodního prádla, dováží k nám indonéský nábytek, vlastní cestovní kancelář, a k tomu stíhá psát vlastní autografii. Knihu jsme zatím neměli v ruce, ale je v ní spíše více fotografií než textu.
Jde především o oslavnou knihu o úspěších modelky. Křestu knihy přišlo připít známé osazenstvo pražských večírků jako například fotograf Vladimír Štross, herečka Markéta Hrubešová, publicistka Barbara Nesvadbová nebo modelky Šárka Kubelková a Petra Minářová.

Absolvovala gymnázium a až do dospělosti se věnovala závodnímu běhání. Zkoušela dráhu modelky, ale zpočátku nebyla úspěšná. Po maturitě odešla do Brna, kde rok studovala němčinu na jazykové škole. V té době, v r. 94, se jí podařilo nafotit seriál pro časopis Playboy, který odstartoval její kariéru. Za seriál získala titul Dívka měsíce a posléze se stala první českou playmate roku. Začala cestovat po světě, studovala angličtinu v Honolulu a v Sydney na univerzitě. Na společenské párty v Průhonicích se seznámila se svým bývalým partnerem Zbyškem, s nímž odjela na Seychelské ostrovy, kde je honorárním konzulem. Na Seychelách se jí líbí slunné počasí, učí se kreolské řeči i kuchyni a hraje fotbal v Národní lize žen. Nyní je její přítel René, který vlastní modelingovou agenturu. U nás se proslavila hlavně moderováním tv erotického pořadu Peříčko. Vydala vlastní knihu. Nejí hovězí a vepřové maso.

Doporučujeme

Články odjinud