Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 28. 7. 2017 | 22:33

Najít si jiné hlídání dětí, a sestru navštívit oficiálně jednou v roce na vánoce, aby se teda neřeklo. Nepochopím, proč si ji po těch zkušenostech vůbec nasadila do domácnosti. Zvlášť když rodiče už nežijí, a tak není třeba být útlocitná kvůli někomu třetímu.

SandraN 26. 7. 2017 | 21:08

Štěpánka se potřebuje jednou pořádně naštvat a udělat svým blízkým zúčastněným pořádný cirkus. Aby ji konečně začali brát vážně. Aby z ní nevyzařovalo ono....bojím se, co mně zase sestra provede a dopředu se jí klidím z cesty...ale naopak.....věřím sama sobě a jestli někdo zkříží cestu mně a mým zájmům, pěkně si to odskáče, poněvadž jsem připravená si to s ním jednou provždy vyřídit tak, že na to nezapomene. Co člověk vyzařuje, tak se k němu bohužel chová jeho okolí. Moje okolí mě vždycky bralo za hodnou holku, co pro ostatní udělá víc, než je v jejích silách a co to radši obrečí, než aby si to s někým rozházela tím, že mu nevyhoví. Musím říct, že k jejich škodě už taková nejsem. Život mě vyučil a já se nedala. Díky tomu všemu za mnou jsem silnější. No ani to nemusím nikomu vykládat, natož se za to ospravedlňovat. Prostě to tak je. A co si o tom okolí myslí, mě ani moc nezajímá. Ať si najdou jiného troubu, co se s ním dá orat. Jejich problém. Jen velice nerady třeba mé kolegyně uznají, že zasluhuju respekt, který i jim okolí prokazuje. Přitom jsem nikdy proti nim nic neudělala. Naopak. Ale jsem špatná tím, že si už nic nenechám líbit. Můžu se tomu jen smát. Asi potřebují mít v blízkém okolí někoho, na kom si zahojí ego.

farah.farah 26. 7. 2017 | 10:42

ruzickaa: ona v tom Štepánka nebude úplně nevině, v jednom má sestra podle mne pravdu že primární problém je v tom jaké chlapy si Štěpánka vybírá, když tak snadno podlehnou její sestře.

farah.farah 26. 7. 2017 | 10:41

Je to napsané tak že má být sestra vnímána jako mrcha (což možná je) le podle mne je daleko podstatnější to jaké chlapy si vybírá sama Štepánka, zjevně si stále dokola vybírá typ co ji má rád ale nemiluje a je s ní protože je to lepší než bejt sám či co..........a dokud to takhle bude mít tak vždy hrozí že se najde nějaká ženská která je odvede na vařený nudli. Když jí to nebude dělat sestra klidně jí to může udělat jiná ženská.....tak že být jí primárně neřeším sestru ale to, sebe a své vztahy, proč navazuje tkaové vztahy že ji chlapi tak snadno opouští, Druhá věc je že když ví jaká sestra je a co dělá tak nasadit si ji domů je taky trošku legrační..napadá mne kolikát se jí to ještě musí stát aby pochopila, že sestru by si měla držet raději dál od těla, protože to je člověk kterému naní nikdy nezáleželo a nikdy záležet nebude?Co se týká sestry je možné že za jejích chováním je to že se jako dítě nesmířila s tím že má surozence a přišla tak o výlučnost u rodičů a o jejich lásku se musela dělit.možná je tam někde podprahově něco tkaového, to starší sourozenci občas mívají. Ale Štepánka nemůže čekat že se sestra změní.což mi připadfá že pořád asi očekává. Spíš by se měla podívat na to co to ukazuje o ní a to změnit.

ruzickaa 25. 7. 2017 | 09:59

To je tedy povedená sestřička s takovou je lepší se fakt nestýkat.A ti muži co podlehly nejspíš vážně nestály za nic a jestli podlehne i manžel tak který dostal varování tak at jde k čertu.To bych se pak se sestrou už vážně vůbec nestýkala.a nevěřila jí ,že to už neudělá.

Mata69 25. 7. 2017 | 09:12

Autoři článků jsou asi cizinci...včera v článku bylo, že slečna byla zamilovaná až za ušima (řekla bych, že rčení zní "zamilovaná až po uši") a dneska si zase "brousí život". Zvláštní, fakt.

Rambíša 25. 7. 2017 | 09:04

Ti" přebraní" hoši nestáli asi za nic,když tak snadno podlehli té druhé.No a manželovi doufám paní řekla,jak to sestra dělala,aby byl varován! No a jestli nevydrží,tak ať táhne,udělal by to asi i s jinou ženou, jen kdyby měl příležitost.Sestře bych dala po čumáku a nechtěla bych o ní následujících hodně let ani slyšet!!!

Mata69 25. 7. 2017 | 09:00

Co to je zase za nadpis? A jinak bych fakt řekla, zvláštní co si Štěpánka hledá za partnery, když je takřka na prvním setkání zvládne přebrat sestra...

niki.6 25. 7. 2017 | 07:06

Přečtěte si také

Horoskopy

Emoční napětí se ve vás hromadí už pěkných pár dnů. Ale máte štěstí, protože energie Merkuru jej uvolní…

Nejčtenější články