Štěpánka Duchková: Dárky k Vánocům nakupuji s myší od stolu.

23. 11. 2010
Štěpánka Duchková: Dárky k Vánocům nakupuji s myší od stolu.
Štěpánka Duchková ráda hraje golf, miluje sushi a jako moderátorka provádí nejraději společenskými akcemi. To se ovšem nesmí stát, že její kolega místo do Nového Města nad Metují cestuje na Moravu, a ona musí večer odmoderovat sama.

Klepněte pro větší obrázek

Mezi nevšední zážitky počítá narození dvojčat. Ráda by si prohlédla Velkou čínskou zeď a znovu se pokusila o cestu do skalního města Petra. Její poslední výpravu do Jordánska zmařili celníci, kterým připadala Štěpánka podezřelá. Jeden zážitek si nedávno splnila, když s DejToNej absolvovala thajskou masáž pro dva s večeří.

Jaký to byl zážitek a kdo šel s vámi? Vzala jsem s sebou svého partnera a byl to úžasný zážitek. Výborně jsme si pochutnali a přestaly nás bolet záda.

Jak vám sedla masáž v kombinaci s večeří? My jsme zvolili variantu „sněz, co můžeš“ a cestou domů jsme se nevznášeli jako pírka, jak to po dobré masáži bývá, ale valili se jak dva sudy:) Ale musím říct, že jídlo to bylo famózní.

S masážemi máte zkušenost. Jakou byste doporučila? Kdo miluje čokoládu jako já, určitě si užije čokoládovou masáž. Také mám dobrou zkušenost s japonskou relaxační terapií Shiatsu. Obecně miluji thajské masáže a jako milovníkům golfu nám neunikla novinka masáž golfovými míčky. Za sebe ale mohu říct, že každá chvilka, kdy se můžu zastavit a nechat o sebe pečovat, je pro mě fantastická.

Klepněte pro větší obrázek

Jedno dítě dá zabrat, natož dvojčata! Už máte plán, jak přežít Vánoce? Vánoce slavíme s rodiči, kteří pomáhají s přípravou. S dvěma roztomilými rošťáky jsou každá ruka a oči navíc příjemným pomocníkem při hlídání. Co se týká přípravy štědrovečerní tabule, tak tam je to pro mne celodenní kulinářský zážitek. Ráda vařím. Co se týká vánočních dárků, tak zde to mám již promyšlené. Rozhodně nebudu mít čas poletovat po obchodech. Dárky objednám přes Ježíškovu elektronickou službu.

Můžete nám prozradit trochu víc? Samozřejmě to bude „hromada“ dárků pro kluky, Stromeček bude v obložení hraček. Vždy si říkáme, že nebudeme přehánět, ale kdo odolá rozsvíceným dětským očím pod vánočním stromkem? Letos si to navíc kluci již pořádně užijí... Jinak ještě nevím, co přesně budu kupovat. Navíc bych to teď stejně neprozradila, ale pár zážitkových dárků to asi bude. Umožnit někomu, aby si vyzkoušel něco bláznivého nebo nevšedního, na co by jinak v životě vůbec nenarazil, to mi přijde jako krásný dárek. Navíc se to dobře kupuje. S myší od stolu.

To je pravda. Lidé si hodně pochvalují adrenalinové zážitky, třeba akrobatický let nebo seskok v tandemu. Tak s tím na mě nechoďte. Pro mě tyhle legrácky nejsou a myslím, že ani pro přítele. Nám k adrenalinovému prožitku stačí golfový turnaj, to je vždycky oheň na střeše, když se mi povede lepší odpal.

Není třeba hned padat střemhlav k zemi. Je tu také vyhlídkový let letadlem nebo balónem. Tak to by šlo, kdybychom předtím absolvovali zážitek strach z létání. Kdepak, my jsme spíš na tu romantiku, procházky do přírody, dobré jídlo...

Klepněte pro větší obrázek

O vás je známo, že milujete houby na všechny způsoby a taky zvládnete přípravu sushi. To ano, naučila jsem se to právě na sushi kurzu od DejToNej. Není to tak obtížné, jak se může zdát, a doma je to oblíbené menu.

Pracujete jako moderátorka. Máte nějaký svůj oblíbený zážitek z moderování? Těch mám několik a některé jsou nesdělitelné. Vzpomínám si, jak jsem moderovala filmový festival Novoměstský hrnec smíchu. Na závěrečném večeru v Novém Městě nad Metují měl se mnou vystoupit Vojta Kotek, na kterém byl postavený scénář. Pět minut před zahájením jsme se dozvěděli, že Vojta do Nového Města sice přijel, ale ne nad Metují, nýbrž na Moravě. To jsem měla docela honičku.

A co silný vánoční zážitek? Ten mám každý rok, když hrajeme se sestrou Dostihy a sázky. Je to naše tradice. A posledních pět let vyhrávám. Doufám, že i to se stane tradicí.

ČTĚTE TAKÉ: Zimní kolekce tašek: Rozverná, veselá a s novými motivy!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S partnerem si prostě v těchto dnech nerozumíte. Už se to táhne delší dobu a moc jste se kvůli tomu natrápili. To je minulost. Necháte věci odležet a věnujete se sami sobě. Prospěje vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme