Steven Tyler se zamiloval do Jennifer Lopez

27. 9. 2010
Steven Tyler se zamiloval do Jennifer Lopez
Zpěvák kapely Aerosmith Steven Tyler (62) údajně pronesl, že je velkým fanouškem Jennifer Lopez (41). Společně budou v příštím roce zasedat v porotě soutěže American Idol.

Steven Tyler v porotě americké hudební soutěže mladých talentů nahradí hudebního magnáta Simona Cowela a Jenifer Lopez zase herečku Ellen DeGeneres.

Tyler na nic nečekal a hned vysekl jednačtyřicetileté herečce poklonu za její herecký talent.

Jednomu z průvodců soutěže Ryanovi Seacrestemu včera při příležitosti oficiálního vyhlášení porotců řekl:

"Díval jsem se na Záložní plán a strašně jsem se do Jennifer zamiloval. Sledoval jsem totiž její oči a hleděl na interakce s jejím hereckým partnerem. Přesvědčili mě, že jsou do sebe zamilovaní. Tak jsem si říkal, že se možná jednoho dne budu tady dívat do těch jejích očí - i když asi ne takhle. A jak se mi tak věci v životě dějí, začínám koukat na to, co si přeju, protože ono se to může splnit. Takže teď tady sedím vedle ní a je to fenomenální."

I Lopez na oplátku ocenila Tylera během jejich společného rozhovoru. "To, že je to úžasný rockový bůh, jsem věděla. To mi bylo jasné. Teď ale vedle něj sedím a povídáme si a já jsem dojatá hloubkou jeho duše," prohlásila obdivně.

American Idol, soutěž podobného formátu jako Česko-Slovensko hledá SuperStar, bude vysílat televizní stanice Fox od ledna 2011.

ČTĚTE TAKÉ:
Ve kterém ročním období se hubne nejlépe?STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste trochu pohnout kostrou. Evidentně je třeba se posunout dál v profesních záležitostech. Měli byste na tomto poli projevit větší úsilí. Věřte, že k tomu máte skvělý potenciál.…

Nejčtenější články

Články odjinud