Sting, Bartoška, Day-Lewis: Slavní šediví vlci, kteří stále stojí za hřích

12. 7. 2018
Někteří slavní muži zrají jako víno, a i když jim je dávno přes šedesát a více, pořád stojí za zmínku. Těžko říct, zda za jejich vizáž může často velmi bouřlivé mládí, nebo naopak poklidné stáří. Kteří to jsou?

Sean Connery

Skotský herec Sean Connery sice pomalu klepe na dveře devadesátce, stále ale má charismatu na rozdávání. Sexappeal mu dodává hlavně fakt, že je zřejmě nejoblíbenějším představitelem tajného agenta 007 Jamese Bonda, přitažlivě ale působil i například coby Indiana Jones nebo ve filmu Skála. Byl vždy milovníkem žen a ženy milují jeho, o čemž svědčí i fakt, že v roce 1989 byl zvolen časopisem People nejvíc sexy žijícím mužem a o deset let později ve věku 69 let nejvíc sexy mužem století. Získal ale i serióznější ocenění za svůj herecký přínos, a to cenu BAFTA, dva Zlaté Glóby i Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli za film Neúplatní. A k tomu všemu se honosí titulem Sir!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Místo litování se rozpruďte svůj lymfatický systém. Pokud máte sedavé povolání, tak to pro vás platí dvakrát. Rozhodně vám prospěje sportovní činnost, ale také správné dýchání a otužování.…