Sting je sexuální maratónec

2. 4. 2007
Sting je sexuální maratónec
Muži rádi přehánějí, nicméně pětapadesátiletý britský hudebník Sting, frontman skupiny Police, ujišťuje, že nijak nezveličuje, když tvrdí, že je schopen oddávat se sexuálnímu dovádění plných šest hodin bez přestávky.

„Skutečně se dokážu věnovat milostným hrátkám čtvrtinu dne,“ pochlubil se čtenářům britského deníku Sun mimořádnou výkonností, jež by si zasluhovala zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Poněkud skromněji pak dodal, že do té doby zahrnuje romantickou večeři, společné posezení před televizní obrazovkou, spoustu vášnivých vyznání i vzájemného laskání: „Sex je posvátná záležitost, a tak je třeba k němu přistupovat,“ vysvětluje.

Herečka a pětapadesátiletá filmová producentka Trudie Stylerová, která se za Stinga provdala před patnácti lety a mají spolu čtyři děti, se k manželovým vychloubačným řečem zatím nevyjádřila. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Naplánovali jste si pracovní víkend, stejně je domácí atmosféra nesnesitelná. Doufáte, že se najde spřízněná duše, co pochopí vaše myšlenky a důvody. Moc si to nemalujte, ale užívejte si…