Marsha Hunt

Marsha Hunt

Bianca Pérez-Mora Marcías
Jerry Hall
Jerry Hall
Luciana Gimenez se synem Lucasem
18
Fotogalerie

Mick Jagger slaví 80: Frontman Rolling Stones měl stovky milenek. Kdo mu prošel postelí?

O frontmanovi britské kapely Rolling Stones Micku Jaggerovi se proslýchá, že jeho postelí prošlo 4000 žen. Některé se zdržely krátce, jiné slavnému rockerovi pomotaly hlavu na delší čas. Které byly ty nejznámější?

Marsha Hunt

Americká herečka, modelka a zpěvačka Marsha Hunt porodila Mickovi jeho první dceru Karis. Jejich vztah ale dlouho nevydržel, krátce po porodu Mick Marshu opustil kvůli jiné ženě. Spekuluje se, že slavný hit kapely Rolling Stones, nazvaný Brown Sugar, je inspirovaný právě Marshou Hunt, Jagger to ale nikdy nepotvrdil. Poté, co Marsha ukončila kariéru modelky, zpěvačky i herečky, vrhla se na psaní. Má na kontě dva romány a také autobiografii o tom, jak přežila rakovinu.

Co možná nevíte o frontmanovi Rolling Stones? Podívejte se na video v úvodu článku!

Pokračování 2 / 8

Bianca Pérez-Mora Macias

Právě tato žena byla důvodem, proč Mick Jagger opustil Marshu i s čerstvě narozenou dcerou. Zpěvák potkal o sedm let mladší Bianku na párty po koncertě a hned byla ruka v rukávu. V květnu 1971 se vzali v Saint-Tropez a o pět měsíců později přišla na svět jeho další dcera, Jade. Rozvedli se po sedmi letech a Bianca jako důvod uvedla Mickovu nevěru. Bianca ale byla jediná žena, která divokého rockera dostala před oltář.

Pokračování 3 / 8

Jerry Hall

Krásná modelka odloudila frontmana „Valících se kamenů“ od jeho zákonité manželky Bianky. Jerry a Mick se vzali během hinduistického plážového obřadu. Když to Micka s krásnou modelkou přestalo bavit, prohlásil manželství za neplatné a nechal ho anulovat. Jerry ale zkrátka nepřišla, rozchod s ní přišel zpěváka na více než 377 milionů dolarů. S Mickem Jaggerem má navíc čtyři děti.

Pokračování 4 / 8

Luciana Gimenez

Zásluhu na rozpadu vztahu s Jerry Hall má částečně také modelka Luciana Gimenez, se kterou měl Mick Jagger poměr. Zpěvák s modelkou zplodili potomka, syna Lucase, ale Jagger se k otcovství odmítal hlásit. Nakonec ho usvědčily až DNA testy, které otcovství potvrdily.

Pokračování 5 / 8

Angelina Jolie

S herečkou Angelinou Jolie se Mick Jagger setkal při natáčení klipu k písni Anybody Seen My Baby. Krásnou Angie si Mick hýčkal, dokonce jí poslal náušnice v hodnotě pěti tisíc dolarů. Angelina ho nakonec pustila k vodě, ale mimo jiné prozradila, že spolu údajně byli v sado maso klubu.

Pokračování 6 / 8

Carla Bruni

Bývalá topmodelka má na svém kontě také pár hvězdných jmen. Před Mickem navíc chodila s dalším muzikantem, Erikem Claptonem, kterému ji Mick údajně přebral. S britskou rockovou legendou jí to ale moc dlouho nevydrželo, prošla ještě několika vztahy, až nakonec zakotvila v náruči bývalého prezidenta Francie Nicolase Sarkozyho, a stala se tak na čas první dámou Francie.

Pokračování 7 / 8

L’Wren Scott

S návrhářkou L’Wren Scott chodil Mick od roku 2001 a vztah jim vydržel dlouhých třináct let, skončil ale bohužel tragicky. V roce 2014 se totiž L’Wren Scott oběsila. Bylo to v době, kdy byl Mick na turné v Austrálii. Její smrt ho zasáhla natolik, že zrušil několik koncertů. Okolo smrti L’Wren Scott proběhla spousta spekulací, jelikož návrhářka po sobě nezanechala žádný dopis na rozloučenou. Veškerý majetek ale odkázala právě Mickovi.

Pokračování 8 / 8

Melanie Hamrick

Člověk by čekal, že ve svém věku si Mick už dá pokoj, opak je ale pravdou. Před pár lety se ve svých třiasedmdesáti letech stal osminásobným otcem, a to i přesto, že už má i pravnouče! Matkou syna Deverauxe je šestatřicetiletá primabalerína Melanie Hamrick z New Yorku. Pro svého syna si dokázala zajistit slušnou budoucnost, Mike jí totiž slíbil, že na svého potomka bude platit téměř 400 tisíc korun měsíčně, a to až do jeho osmnáctých narozenin. O tom, že by snad chtěl známý bouřlivák svoji partnerku opustit kvůli další ženě, ale nemůže být řeč. Naopak, podle posledních událostí, kdy se na prsteníčku mladé tanečnice začal blýskat prsten s podezřele velkým kamenem, to vypadá, že Mick opět strčí hlavu do chomoutu!

Doporučujeme

Články odjinud