Stres všedních dní: Kdy se zblázníte vy?

5 komentářů

jana.micova
20. dubna 2017 • 16:06

Vanocni stres porazim diky Cordyshen. Jsou to tobolky od Maxivitalisu, beru dve denne a citim se plna sily, jsem takova nabita enegii a je mi hej :)

Elynor
14. září 2016 • 21:49

lebahu: ale tak jo, jistě... dyť já dělám, co můžu. Akorát času je furt málo. A toho, co je nesplněno, naopak hodně, a taky už ta fyzička není, co bejvala. Takže celkem lze předpokládat, že se na některé věci prostě nedostane, při nejlepší vůli. Se to pak musí brát trošku filozoficky, jenže když mi pak v článku raděj "žijte pomaleji", tak to prostě nejde dohromady. Žít pomaleji jsem mohla, když mi bylo 20 let, teď už nemám tolik času :-))

lebahu
14. září 2016 • 14:09

Elynor: A není teda nejvyšší (a vhodný čas, když už doma nic nebrečí a není se potřeba na nikoho ohlížet) si ty sny začít plnit? Vystoupit ze svojí "pohodlné zóny", přestat vymýšlet důvody, proč to nejde (jsem na to stará, nemám peníze, neumím jazyky, bojím se neúspěchu...) a napřít energii na to, aby to šlo?
Ono narýt si držku (obrazně či doslova), když to úplně neklapne bolí někdy míň, jako nezkusit to vůbec.

Elynor
14. září 2016 • 7:58

Tak já nevím, Karle :-) na sociálních sítích se nevyskytuju, tudíž tam žádné statusy ani jiné osloviny nedávám a nečtu. Pracovní stůl mám vzorně uklizenej a není na něm nic soukromého, ani jídlo ne. Nemám ani muže, ani děti, neb jsem jich už pozbyla - děti jsou dospělé a muž u jiné ženy, nemám ani psa, tudíž žádné závazky :-) Seznam úkolů si nepamatuju, od čeho mám počítač, tam je to zapsané a hlídá se to samo. Takže i čistá hlava. O tom, zda je úkol hotov, nerozhoduju já, výsledek je předem daný, termínovaný, a k němu prostě musím dojít, není jiná možnost. Takže i to případné vylepšování donekonečna odpadá. Tik zatím nemám, žaludeční vředy taky ne, ale zato dnes a denně pocit nekonečné únavy a toho, že mi život utíká mezi prsty kosmickou rychlostí, a až jednou uteče, leknu se - to bylo všechno? Jéžiš, vždyť jsem vlastně nic nestihla, z toho, co jsem chtěla! Ale to už bude pozdě. Smutnej příběh. A takovéhle chytré články mě akorát tak naštvou :-))

Dasa63
13. září 2016 • 20:29

nejlepší článek, co jsem tady kdy četla. time management mi změnil život. za týden studia materiálů a týden realizace jsem obdržela už 10 let skutečného života a každý den s Halinou "děkuji za každé nové ráno".

Doporučujeme

Články odjinud