Nejvíc trendy účesem jara je bob! Inspiraci na tento střih najdete v galerii

Řada z vás jistě hlasitě zajásala při obdržení zprávy, že 3. května se konečně otevřou kadeřnictví. Konečně bude konec špatně skrývaným šedinám, nezamaskovatelným odrostům a mastným vlasům v drdolu! Dlouhá absence ve vás možná vyvolala i touhu po radikální změně – pokud ano, pak zkuste bob, ten bude toto jaro naprosto in. Ptáte se, zda by vám slušel? Inspirujte se v galerii.

Kratším uhlazeným mikádem zvaným bob nás v poslední době uchvátila především herečka Rosamund Pike, která s novým účesem zazářila ve filmu Jako v bavlnce, odkud si za hlavní roli odnesla Zlatý glóbus. Pokud si tímto typem účesu nejste jistá a chtěla byste ho vidět naživo, zkuste se chvíli toulat po ulicích Prahy a možná na herečku narazíte. Krásná blondýnka totiž v Čechách točí nový seriál.

Nemáte-li ale hladké rovné vlasy právě jako Rosamund Pike, není třeba zoufat. K uhlazenému vzezření si buď můžete pomoct žehličkou na vlasy a uhlazujícími produkty, nebo se přírodě nebránit, ale naopak se jí přizpůsobit. Bob totiž může být kratší i delší, rovný i zvlněný, ale i s ofinkou či bez. Nyní už se můžete poradit s vaším kadeřníkem, který typ se k vám nejvíc hodí a který typ střihu vám bude slušet! V dalších kapitolách tohoto článku najdete inspiraci, která vám pomůže se rozhodnout.

Jaké budou další trendy v účesech letos v létě? Podívejte se na video v úvodu článku.

Doporučujeme

Články odjinud