Styl podle Spice Girls: Oblékněte sako, které vám vydrží od babího léta do zimy

8. 9. 2021
Uběhlo již dlouhých pětadvacet let, kdy v rádiích poprvé zazněl nestárnoucí hit Wannabe. Dívčí skupinu Spice Girls to okamžitě vystřelilo až na vrchol a my sledovaly nejen jejich hity, ale i jejich bláznivé šatníky. Uplynulo čtvrt století a outfity všech "Spajsek" se s věkem umírnily. Jedno ovšem mají společné – všechny si zamilovaly saka. Jak je nosit jako Spice Girls?

Sporty Spice: Bílá něžnost

Při pohledu na Mel C nám spadla čelist. V bílém kompletu byla naprosto elegantní dámou. Outfit nedoplnila žádnými výraznými doplňky a nechala mluvit volbu oblečení samu za sebe. Dokonalost, čistota a perfekcionismus s tajemným podtónem. I to je druhý pól Melanie se zvláštní jiskrou v očích. Excelovala i lehce navlněnými vlasy střiženými do bobu a bezchybnou, prozářenou pletí. Jednoduchost koresponduje i s její dávnou přezdívkou – Sporty. Ve volných chvílích se cítí nejlépe v teplácích či jiných volných kalhotách v kombinaci s basic tričkem, mikinou či bomber bundou. Ve zvoleném společenském looku tak téměř padesátiletá Melanie dokázala, že světlé či krémové barvy přispívají k mladistvému vzhledu.

Klepněte pro větší obrázek

Jak kombinovat sako? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v nepříjemné kvadratuře s Plutem, proto vidíte problémy tam, kde nejsou. Určitě se vám otevřou oči, ale na to si chvíli počkáte. Milé Váhy, povinnosti si pečlivě rozprostřete a…