Suchý šampon je zachránce: Kdy ho používat, jaký vybrat a čemu se vyhnout?

22. 8. 2022
Suchý šampon patří mezi kosmetické zázraky, které nás zachrání, když zrovna nestíháme a potřebujeme vypadat skvěle. Některé ženy si svůj život bez suchého šamponu nedovedou představit a často tvrdí, že po něm mají vlasy ještě hezčí než po běžném umytí. Nejenže nás zbaví mastných vlasů, ale často jim dodá navíc i objem a příjemnou vůni.

Kdy se hodí?

Ať už jste na dovolené u moře, podnikáte výlety po českých kempech, chystáte se na celodenní túru po horách nebo třeba pravidelně chodíte ráno do fitka, suchý šampon oceníte kdekoliv. Ne vždy totiž máte po ruce klobouk nebo čepici, které mastné vlasy spolehlivě zamaskují, a culík doplněný čelenkou už nemusí stačit. Možná si říkáte, že je nesmysl, abyste si do už tak přeplněné krosny balila ještě suchý šampon. Tenhle problém hravě vyřeší cestovní balení, které nezabere skoro žádné místo, ale vystačí vám klidně i na tři použití.

Jak používat suchý šampon? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, zářijové dny začínají být zajímavé především, co se lásky týká. Aktuální idol splňuje všechny vaše představy a vy jste plni síly. Jedná se totiž o protějška, s nímž si dokážete…