Superhrdina podle znamení: Spider-Man, či Harry Potter? Kdo vás charakterizuje?

29. 4. 2021
Superhrdina podle znamení: Spider-Man, či Harry Potter? Kdo vás charakterizuje?
Je těžké najít někoho, kdo by nebyl fascinován světem superhrdinů. Zachraňují nás ve fiktivním světě a inspirují k tomu, aby se reálný svět stal lepším místem. A co je možná nejdůležitější – superhrdinové nás motivují, abychom byli lepší verzí sebe samých. Každý z nás v sobě nosí nějakou hrdinskou stránku, a to i tehdy, když si myslíme, že náš život je úplně obyčejný. Který fiktivní superhrdina vás charakterizuje podle znamení zvěrokruhu?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Superman/Supergirl

Kdo jiný může být Supermanem mezi ostatními znameními zvěrokruhu než ultraodolný, odhodlaný a supermotivovaný Beran! Stejně jako Superman mají Berani auru neporazitelnosti a vždy touží být silnější a rychlejší. Myšlenka svobodného létání vesmírem je pro ně od přírody dobrodružným lákadlem a velmi se jim líbí. Pozor si ale musí dávat na „svého“ Lexa Luthera a kryptonit, který by mohl omezit schopnosti Supermana (Berana).

Jak Češi ovládli Hollywood? Podívejte se na video: 

Úvodní foto: Profimedia, ČSFD

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volné dny strávíte v klidném tempu, bohužel ne v pohodové rodinné náladě. Pokud jste svobodní, čekají vás příjemnější okamžiky a milostná vzplanutí. Bohužel zadaní budou snášet napjatou…