SuperStar jdou do finále

5. 4. 2005
SuperStar jdou do finále
TV Nova nám představila 12 finalistů soutěže Česko hledá SuperStar. Přinášíme vám pár postřehů o všech finalistech.

Všichni finalisté soutěže jsou velice sympatičtí a fajn mladí lidé. Možná jsou ještě trochu nesví z narůstajícího zájmu všech médií, ale zvládají to skvěle. Když se s nimi dáte do řeči, záhy odhalíte jejich velké nadšení a touhu zpívat, ať už pro ně finále dopadne jakkoli. Doufejme, že je případná sláva moc nezmění.

Vlasta Horváth

Sympatický, milý, upovídaný mladý muž. Podle jeho slov byl nejvíce zdrcen z prvního vystoupení před porotou. Ta ho za jeho výkon příliš nepochválila, prý není typ na SuperStar. No, uvidíme? Jeho hranice úspěchu se stále posouvá. Nejdříve byl rád, že vůbec postoupil z prvního kola, poté že postoupil do padesátky. Nyní má radost, že je ve finálové dvanáctce a chtěl by alespoň trochu uspět i dál. Svou šanci v šoubyznysu by chtěl využít, ale ví, že nyní záleží v soutěži na každé drobnosti a bude to těžké.

Michal Hudček

Chvílemi působil trochu posmutněle, asi to byla reakce na článek uveřejněný o něm ve Spyi. Přesto je to veselý sympaťák, který se rád zasměje a pobaví. SuperStar je pro něj skvělá příležitost, jak dělat hudbu a věnovat se jí profesionálně.

Michaela Nosková

Usměvavá mladá dívka, věčně s šátkem na hlavě. Na finále soutěže se moc těší. Chce prostě lidi bavit a dělat jim radost. Na jejím věčném úsměvu je to vidět.

Gabriela Al Dhábba

Cizokrajná Gába se dokáže dobře bavit s každým. Svůj sen si již splnila. Chtěla svým projevem potěšit určitou část publika a to se jí povedlo. Důkazem je určitě postup do finále. Má dobře zabarvený hlas a sama přiznává, že to bude asi těma cigaretama. Své kouření však na veřejnosti raději tají.

Ali Amiri

Pro mnoho žen přitažlivý muž a gentleman. A tak to je i při osobním setkání. Jeho původ a zřejmě i jiná výchova z něj dělá úplně jiného člověka s velkým charizma. Chce dělat krásné písničky pro lidi, kteří vědí, co je láska a emoce. Chtěl by svět kolem sebe udělat krásnějším.

Monika Šramlová

Modrooká kudrnatá Monika byla ve stálém obležení novinářů a pak odešla podepisovat "jakousi důležitou smlouvu". Ráda by dělala hudbu, která se dotýká vnitřní hloubky a která je přítomná v každém člověku.

Klára Zaňková

Klára je známá jako sestra Veroniky Zaňkové, která se do finále SuperStar dostala loni a bohužel vypadla hned v prvním kole. To ale nic nemění na tom, že holky Zaňkovy jsou prostě Superúspěšné. Klára se trochu bojí, aby nedopadla stějně jako její sestra. Z finále má mírné obavy, neděsí ji ani tak, že by vypadla, ale chce zazpívat opravdu dobře a to není tak jednoduché.

Petr Bende

Jeden z nejstarších ze všech finalistů. Rád by lidem nabídl vlastní skladby a zpíval se svou kapelou. Na závěr konference si Petr povídal s Milanem Hermanem, tak už třeba něco chystá, uvidíme. Až Petra někde potkáte, poznáte ho podle telefonu. Stále totiž něco vyřizuje. Jak nám řekla Klára, dokáže Petr protelefonovat většinu svého volného času.

Filip Jankovič

To je opravdový divoch v našich krajích. Slovenský temperament je vidět na první pohled. Filip je sebevědomý a upovídaný bavič. Umí si ze sebe udělat legraci a určitě by vás sám dokázal bavit celé hodiny. Za větu, že čeština je krásný jazyk, jsou prý na něho Slováci naštvaní. Do budoucna to vidí tak, že se dostane do dvanáctky (tam už je) a pak vypadne. Soudí tak podle sázkového kurzu na jeho osobu.

Janika Kolářová

Je šťastná, že se dostala až sem. Ať to dopadne nyní jakkoli, nebude jí to mrzet. Moc nám toho jinak neprozradila.

Kristýna Peterková

Sympatická studentka policejní školy. Na finálové večery se již moc těší. Zpěv jí přináší obrovskou radost a sílu, tuto energii by chtěla předávat i ostatním lidem. A že má energie na rozdávání, je na ní vidět.

Michael Foret

Moc si váží toho, že byl vybrán od poroty v druhé šanci. Už to, že byl vybrán do úzké osmičky byl úspěch. Když diváci zvolili Kristýnu, tušil, že moc šancí nemá. Osmička byla plná dobrých zpěváků a on uspěl. Do českého šoubyznysu by rád přinesl něco nového, tak uvidíme.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Občas zapomínáte na slova, která vypustíte z úst a že mohou ublížit. Je pravda, že nejste ve formě, ale příbuzní za nic nemohou. Vyjděte si na procházku do přírody, sbírejte houby a lesní…

Nejčtenější články

Doporučujeme