Susan Boyleová se přestěhovala do kláštera

17. 6. 2009
Susan Boyleová se přestěhovala do kláštera
Susan Boyleová (48) se ještě pár dní asi bude muset po probuzení štípat, aby se ujistila, že se jí to nezdá. Přestěhovala se do nového bytu za 2 miliony liber (62 milionu Kč).

I se svou kočkou Pebbles se přemístila do bytu v bývalém klášteře. Celé stěhování zařizovali zaměstnanci Simona Cowella, hudebního producenta, který byl porotcem soutěže Britain´s Got Talent. Než byt pro Susan najali, měli nakázáno ujistit se, že tam Susan bude smět svou kočku vzít.

Susan si tedy zatím byt nekoupila: Simon Cowell ho pro ni pronajal, aby v následujících pěti týdnech měla v Londýně kde složit hlavu. Kromě toho pro ni pronajal ještě čtyři limuzíny: v jedné bude jezdit a ostatní tři budou použity k tomu, aby rozptýlily pozornost fotografů.

Jak však uvádí server FemaleFirst, Susan se navzdory tomu všemu ještě nedostavila na zkoušky na nadcházející turné a dále odpočívá.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy signalizují, že období na konci měsíce je pro vás trochu náročnější. Mezilidské vztahy a vztahy v rodině nejsou zrovna velká hitparáda. Hlavně zvečera se budete nacházet v…

Nejčtenější články