Sušičky šetří prostor i čas

7 komentářů

Andy.K
18. dubna 2016 • 10:25

Na sušičku nedám dopustit - pořídila jsem si jí nedávno a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí - teď žasnu, jak jsem tak dlouho mohla bez ní být. Ikdyž máme dům se zahrádkou, musela jsem nosit v létě věšet věci z půdy ven a když nebylo pěkně, tak doma moc prostoru k věšení prádla nebylo a schlo to dlouho.. teď mám sušičku vedle pračky, 90% věcí nemusím žehlit, takže pro mě je to velká úspora času i práce..

Mata69
18. dubna 2016 • 8:58

Elynor: pro mě má myčka ten užitek, že nestojím po obědě další hodinu u dřezu a nemáchám si ruce v saponátu, že mám nádobí z linky rychle sklizené a myčka ho umyje sama a já můžu cokoliv jiného. To samé sušička, mám jí 4 roky a jak jsem psala, peru když potřebuju a ne když je hezky. Nemusím prádlo věšet a sbírat...nemusím trnout, že když mi visí prádlo na zahradě, že zrovna soused zapálí kupu bordelu (je na to expert), že než přijedu domů, že mi prádlo zmokne, že zrovna když otočím 4 pračky, že se mi to na sušák nevejde....
Spotřeba elektřiny mě netrápí, spotřebovávám vlastní.

Elynor
18. dubna 2016 • 0:56

Další věc, kterou nepotřebuju. Stejně jako myčku nádobí... oba tyto spotřebiče pokládám právě a jenom za spotřebiče - žerou energii a užitek nula.

lebahu
17. dubna 2016 • 23:03

Krom košil a podobných věcí taky nic nežehlím. Sušičku jsem vyzkoušela (u tchýně a kámošek) a nijak po ní netoužím.

Mata69
17. dubna 2016 • 22:41

lebahu: která pozná, nechce jinak :-) Prádlo šlo taky vyprat u potoka nebo v neckach na valše - jistě to vyjde levněji a bez přístroje a bez elektriky ;-) každého volba, ale jak jsem psala, je to úspora času, práce. Peru kdy potřebuji a ne když je hezky, v zimě to nevisí týden na půdě než to uschne. Rovnou skládám, tudíž nežehlím. Při mé práci a vytíženosti je sušička jednou z mých skvělých pomocnic (pračka, myčka, sušička, to jsou moje "holky").

lebahu
17. dubna 2016 • 20:18

Já zas říkám, proč kupovat stroj a platit eletriku za něco co se udělá samo a zadarmo.

Mata69
17. dubna 2016 • 18:47

Přestože mám k dispozici prostornou zahradu i půdu, přesto suším prádlo výhradně v sušičce. Je to velká úspora času a práce.

Doporučujeme

Články odjinud