Komentáře k článku zpět na článek

nadina 1. 2. 2013 | 21:06

Přesně tak, jasně dát najevo, že překročil své "tchánovské" meze. Vůbec nepochybuji, že o těchto sklonech "hodná tchýně" ví, akorát dělá, že neví.Lže si do vlastní kapsy, protože je to milosrdnější. Nebála bych se ohradit už při povolení podprsenky jeho nenechavými prsty, ale nikdy není pozdě. Ty cítíš vinu vůči ostatním (včetně manžela), že bys jim narušila jejich "slunečné" vztahy a právě na to tvůj tchán hraje. Syndrom zneužívání má svá pravidla a ty - bohužel - hraješ podle nich. Začni tím, že ukážeš sms manželovi a vážně si s ním o tom promluv.

kočina 30. 1. 2013 | 21:19

No děvče, nevím, na co čekáš, ale snaha udržet klidnou tvář je kontraproduktivní.
Milého tatínka bych především hodně rázně a hrubě poslala někam. Překročil mez, takže není důvod zachovávat slušné a přátelské vztahy.
Buď to zabere nebo ne.
Každopádně bych manželovi řekla, že se odmítám s jeho otcem stýkat.
Jednoznačně.
Zda bych uvedla pravý důvod nebo si milosrdně vymyslela, že na něj mám averzi a blablabla, to by záleželo na tom, jak by se otec začal chovat po mém výstupu.
Hlavně si uvědom, že čím déle budeš čekat, tím hůř. Tchán pochopil, že "snaha neublížit" je tvoje slabina. Takže pokud se ty jasně nevymezíš, neskončí to.

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani finále příjemného říjnového týdne nebude fiasko, ba právě naopak. Seznámíte se s milou osůbkou,…

Nejčtenější články

Doporučujeme