Tatiana Kovaříková obléká celebrity Foto: Profimedia.cz

Tatiana Kovaříková obléká celebrity Foto: Profimedia.cz

Návrhářka Tatiana Kovaříková s manželem Foto: Profimedia.cz
Pamela Anderson si naposledy vzala bodyguarda Foto: Profimedia.cz
Takhle dnes vypadá Yvetta Kornová  Foto: Profimedia.cz
Zlata Adamovská vypadá stále skvěle Foto: Profimedia.cz
12
Fotogalerie

Svatba na stará kolena: Jitka Molavcová a další slavné dámy, které řekly své ano až po padesátce

Láska kvete v každém věku, říká se. A tyto celebrity to jen potvrzují! K oltáři se totiž odhodlaly předstoupit až po padesátce. Některé z nich už měly nějaké nevydařené manželství za sebou, někdo ale svatební šaty oblékl vůbec poprvé.

Jitka Molavcová – 73 let

Ve společnosti se objevuje jen zcela výjimečně a většinou se svým věrným parťákem Jiřím Suchým. Teď ale hvězda Divadla Semafor rozvířila vody showbyznysu tajnou veselkou. Ve věku 73 let uzavřela církevní sňatek se svým dlouholetým partnerem, divadelním hercem Alfredem Strejčkem (81). Pro herečku šlo o druhou svatbu, předtím byla 30 let vdaná za herce a spisovatele Jana Petráně. Se Strejčkem ji dlouho pojilo jen přátelství a pracovní vztah. Nakonec se dali dohromady a nerozdělila je ani těžká nemoc, po které herec ochrnul.

Jitka Molavcová se vzdala otěhotnění kvůli lásce svého života. Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 6

Veronika Freimanová – 58 let

V září roku 2013 podruhé u oltáře řekla své ano, a to v 58 letech. Vzala si architekta Vladimíra Boučka navzdory tomu, že jeho žádost o ruku prý několikrát odmítla. Důvodem byla špatná zkušenost po rozvodu s režisérem Jaroslavem Brabcem. Jejich téměř třicetileté soužití skončilo poté, co si režisér pořídil dítě s Olgou Menzelovou. Štěstí našla právě až v náruči architekta, kterému nakonec své srdce znovu otevřela.

Pokračování 3 / 6

Zlata Adamovská – 62 let

S hercem Petrem Štěpánkem tvoří jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu, vzali se ale až v roce 2013. Poprvé se potkali před kamerou už v roce 1981 v pohádce O stříbrném a zlatém vajíčku, kdy byli oba zadaní. Tenkrát byla Zlata vdaná za hudebníka Vadima Petrova a Petr Štěpánek byl v manželství s režisérkou Vlastou Janečkovou. Dohromady se dali až při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, ve kterém měli první veselku. Ta skutečná přišla o pár let později.

Pokračování 4 / 6

Yvetta Kornová – 61 let

Po těžkých životních zkouškách, kdy herečka propadla závislosti na alkoholu a chvíli se dokonce ocitla bez domova, konečně našla štěstí. Nedávno se totiž provdala za dlouholetého přítele, novináře a spisovatele Josefa Petrů. Svatba byla komorní a odehrála se u kapličky ve Velké Jesenici na Náchodsku. Na místě byl také režisér Tomáš Magnusek, který Yvettě nabídl roli bezdomovkyně ve svém filmu i práci ve svém muzeu.

Pokračování 5 / 6

Tatiana Kovaříková – 52 let

Renomovaná módní návrhářka dlouhá léta oblékala do svatebních šatů zákaznice. Teď si je milovnice černé mohla konečně obléknout i ona. Ve svých 52 letech se totiž poprvé vdala. Své ano řekla na terase luxusního hotelu příteli Petrovi, kterého zná už od školních lavic. Zatímco ona byla na svůj velký den oblečená do sněhobílé róby, většina svatebčanů byla v černé.

Pokračování 6 / 6

Pamela Anderson – 53 let

Sexbomba z Pobřežní hlídky se vdala za svůj život celkem šestkrát. Poprvé to byl její osudový muž, rocker Tommy Lee, se kterým má herečka dva syny. Poté byla vdaná rok za hudebníka Kida Rocka a dvakrát řekla ano Ricku Solomonovi. Jepičí život mělo i její manželství s podnikatelem Johnem Petersem, které trvalo pouhých dvanáct dní. Štěstí nepřišlo ani na šestý pokus. Ve svých 53 letech se vdala za svého bodyguarda Dana Hayhursta, se kterým se rozvedla po třinácti měsících.

Doporučujeme

Články odjinud