Svatby 2017: Babiš, Renč, Krajčo. Kdo další řekl letos své ano?

21. 12. 2017
U některých to byla svatba jako řemen, u jiných šlo především o to, jak obřad utajit před veřejností. Kteří slavní do toho letos práskli a pokolikáté se ženili či vdávaly?

Nela Boudová

První utajenou svatbutohoto roku si střihla herečka Nela Boudová, která toužila vdát se ještě předtím, než jí bude padesát. Svého přítele, o kterém téměř nemluví, si vzala půl roku po zásnubách na pláži u městečka El Cotillo na španělském ostrově Fuerteventura. Herečka má sice ze vztahu se scenaristou Janem Lekešem dva téměř dospělé syny, vdávala se ale poprvé.

„Děkuji životu za skvělého muže, synům za dání souhlasu. Děkuji Radce za bezvadnou organizaci. Ljubě Krbové a Ondřejovi mimo jiné i za krásné fotky a všem přátelům za to, že nám vytvořili mimořádný den. Poprvé jsem se vdala. Stihla jsem to těsně před padesátkou," napsala herečka na sociálních sítích.

Prohlédněte si svatby v galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zaostřete na činnosti, které jsou vám blízké. Potřebujete se soustředit na věci, v nichž vynikáte. Úspěch posílí vaše sebevědomí a konečně za sebou uvidíte jasný výsledek. Otevřete své…