Svatby, rozchody a rozvody roku 2018: Kdo do toho praštil a komu to nevyšlo?

27. 12. 2018
Rok 2018 se chýlí ke konci, a tak je čas na rekapitulaci. Jelikož v českém showbyznysu to letos vřelo především, co se vztahů týče, není od věci si připomenout, kdo měl letos pohádkovou svatbu, kdo se rozešel a kde se chystá rozvod.

Svatby a rozvody celebrit v roce 2018

Na svatbu jako z pohádky se jistě těšili všichni příznivci moderátora Leoše Mareše a jeho snoubenky Moniky Koblížkové. Pár nakonec všechny překvapil, když uspořádal utajenou svatbu v Litomyšli, o které skutečně nikdo nevěděl.

Tajných svateb ale letos bylo víc a někteří dokonce utekli do zahraničí, aby si to pojistili. Karolína Plíšková a Michal Hrdlička se tak brali v Monaku, Klára Koukalová a Petr Suchoň zase na Mauriciu.

Došlo ale i na rozchody a rozvody. Sbohem si řekli Dara Rolins a Rytmus nebo Eliška BučkováJakubem Vágnerem. Ostře sledované rozvody tohoto roku jsou u Lucie VondráčkovéTomášem Plekancem či Jiřího Pomeje s manželkou Andreou.

Více najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Poslední školní den je pro vás nostalgický. Pokud máte děti, tak z toho budete trošku naměkko. Nakonec uvidíte, jak se dopídíte ke správnému rozhodnutí. Vyrazíte s rodinkou někam na…

Nejčtenější články

Doporučujeme