Svatby, rozchody i nové vztahy slavných hvězd: Komu rok 2021 změnil život?

29. 12. 2021
Někomu láska v době pandemie jen kvete, jiné páry tlak celé situace neustály. To platí i u celebrit, kterým láska někde přála, někde je opouštěla. Jaké nové páry vznikly v roce 2021, kdo uspořádal svatbu a kdo se rozešel?

Taťána Gregor Brzobohatá (34) a Ondřej Gregor Brzobohatý (38)

Nejžhavější novinkou ohledně slavných českých párů je rozchod Taťány a Ondřeje Gregor Brzobohatých. Oba se k němu vyjádřili na sociálních sítích, a jak se zdá, rozpad vztahu inicioval muzikant a herec. „Chtěli bychom společně reagovat na zprávy, které se v souvislosti s námi objevily v posledních dnech v tisku a na internetu. Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí,“ napsal Brzobohatý. Vyjádření bývalé Miss World se ale trochu lišilo. Začátek textu byl stejný, pak ale Taťána dodala: „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě, a já to respektuji,“ uvedla krásná blondýnka. V rozhodnutí má údajně prsty jistá tanečnice, se kterou se Brzobohatý stýká.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vám přejí úspěšný pracovní týden, v němž dosáhnete na sladké plody. Při plnění povinností buďte pečliví a nebojte se ani zajímavých postupů. Nyní jste otevřeni všemu novému a…