Svatby, rozvody a rozchody slavných: Komu se v roce 2019 změnil život?

26. 12. 2019
Stejně jako ty předchozí byl i letošní rok plný dramatických milostných zvratů slavných osobností, které plnily titulní stránky společenských plátků. Vybrali jsme pro vás deset milostných událostí, které veřejnost sledovala nejvíc!

Patricie Solaříková se vdala

Patricie Solaříková měla rok plný zvratů. Nejdřív po dlouhých třinácti letech skončila v seriálu Ulice, poté hned v lednu oznámila na svém instagramovém profilu zasnoubení s partnerem Tiborem Pagáčem. Svatbu stihl zamilovaný pár leště letos v lednu. Patricie s Tiborem se vzali v lese a akci se jim před novináři podařilo utajit. „Nedokážu ani popsat, jak nádherný to bylo. Především díky lidem, který s námi ten den oslavili. Obrovský dík patří Erice Jungrové, díky ní byl náš den opravdu tím nejkrásnějším a my neměli vůbec žádný starosti a jenom jsme si užívali,“ uvedla mladá paní na svém profilu. Herečka je nyní k vidění v seriálu Modrý kód a usedne do křesla porotců v pěvecké soutěži ČeskoSlovensko hledá Superstar.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že za sebou máte náročný pracovní týden a vaše tělo si žádá odpočinek a doplnění energie. Naštěstí jste optimisté a nemíníte se ničím deprimovat. Pouštíte se do oblíbených…