Jessica Alba a Cash Warren

Jessica Alba a Cash Warren

Jessica Alba a Cash Warren
Jessica Alba a Cash Warren
Patrick Dempsey a Jillian Fink
Patrick Dempsey a Jillian Fink
19
Fotogalerie

Svatby slavných: Když si hvězdy berou své fanoušky

Mezi herci a herečkami se běžně stává, že skončí v manželství s někým „od fochu“. Nám obyčejným smrtelníkům se většinou může jen zdát, že by o nás byť jen pohledem zavadila slavná hollywoodská hvězda. Přesto se to ale občas stává. Kteří slavní si vzali své fanoušky?

Jessica Alba a Cash Warren

Krásná Jessica, která stále vypadá, jako by ani nestárla, by si mohla vybírat ze stovek mužů, kteří by jí padali k nohám. Přesto byla víc jak rok sama, než potkala Cashe Warrena. Stalo se tak při natáčení filmu Fantastická čtyřka, na kterém Warren pracoval jako asistent producenta. Že udělala dobře, když si vybrala muže z „prostého lidu“, dokazuje fakt, že se v roce 2008 vzali, jsou stále spolu a mají dvě krásné dcery.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 6

Patrick Dempsey a Jillian Fink

Vždycky jste si myslela, že byste u idola žen, jako je Patrick Dempsey, nikdy neměla šanci? Pak se mýlíte! Hvězda seriálu Chirurgové potkala svoji současnou manželku v kadeřnictví a byla z toho láska jako trám. V roce 1999 se vzali a pořídili si spolu tři děti. Před dvěma lety fanynky jásaly, protože manželství procházelo krizí a Jillian dokonce podala žádost o rozvod, páru se ale nakonec podařilo problémy vyřešit. Jak řekl Patrick, údajně jim k tomu pomohla spousta sexu!

Pokračování 3 / 6

Matt Damon a Luciana

Herec Matt Damon potkal svoji osudovou lásku za barem za docela kuriózní situace. Natáčel v té době v Miami a potřeboval se rychle schovat před neodbytnými fanoušky, a tak zapadl do prvního baru, který měl po cestě. A právě tam v té době pracovala barmanka Luciana, která si pohledného herce získala svojí prořízlou pusou. Matt a Lucianna jsou stále šťastný pár a dokonce po osmi letech manželství obnovili svůj slib. Mají spolu tři dcery a navíc vychovávají Luciany dceru z prvního manželství.

Pokračování 4 / 6

Nicolas Cage a Alice Kim

Další idol žen Nicolas Cage si vyzkoušel manželství se slavnými ženami, než usoudil, že mu bude lépe v náručí „prosté“ ženy. Dříve byl ženatý s herečkou Patricií Arquette, pak s bývalou ženou Michaela Jacksona Lisou Marií Presley a nakonec si v roce 2004 po dvouměsíční známosti vzal Američanku korejského původu Alice Kim, které bylo v té době pouhých devatenáct let. Manželství, během kterého si pořídili syna, vydrželo téměř dvanáct let, ale loni oznámil pár rozchod. Pravděpodobně za ním stála hercova záliba v alkoholu a násilnické sklony, kvůli kterým dokonce skončil v roce 2011 za mřížemi.

Pokračování 5 / 6

Tobey Maguire a Jennifer Meyer

Ani manželství představitele Spidermana Tobeyho Maguira s krásnou návrhářkou šperků Jennifer Meyer nakonec nevydrželo. Pár se potkal v roce 2003 a po čtyřletém vztahu se v úzkém kruhu rodinném vzal na Hawaji. Po devíti letech se však po domluvě rozhodli manželství ukončit. Prioritou pro ně zůstávají jejich dvě děti.

Pokračování 6 / 6

Julia Roberts a Daniel Modero

Julia Roberts nešla pro svého manžela daleko, protože Daniel Modero je jakožto kameraman protřelý Hollywoodem až až. Herečka do té doby randila se známými herci jako Matthew Perry, Benjamin Bratt, Liam Neeson nebo Kiefer Sutherland, se kterým dokonce byla zasnoubená, ale svatbuzrušila těsně před jejím uskutečněním. Vdaná byla pouze za zpěváka Lyle Lovetta, a to necelé dva roky. V roce 2002 se provdala za Dannyho, se kterým vychovává tři děti. Šťastná rodina tráví většinu čas na ranči v Novém Mexiku.

Doporučujeme

Články odjinud