Svatební veletrh v hotelu Diplomat se blíží

29. 1. 2008
Svatební veletrh v hotelu Diplomat se blíží
Začátek února už mají ve svých kalendářích červeně označeni všichni ti, kteří zvažují vstoupit do stavu manželského. V termínu od 8. do 10. února se koná tradiční Svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze.

Na co všechno se můžete v rámci již osmého ročníku Svatebního veletrhu těšit? Na první pohled všechny návštěvníky osloví příjemně komorní prostředí, větší prostory, které navozuje odpovídající atmosféru. Návštěvníci se zde opět setkají s řadou z dřívějších ročníků již známých společností. K cti organizátorů nutné poznamenat, že ani letos nebudou chybět nové tváře, taky zahraniční,a tak si na své přijdou i tradiční návštěvníci, který si přehlídku krásy už po několikáté nenechají ujít.

Přesto největší část návštěvníků pochopitelně tvoří budoucí manželské páry, jejich nejbližší a přátelé. Právě zde, na nově rekonstruované ploše 1600 m2 pro ně totiž bude opět přichystáno vše, na co jen mohou ve svůj velký den pomyslet. Ve srovnání s výběrem z internetu má veletrh jednu nenahraditelnou přednost – přímo na místě si můžete vše prohlédnout, položit otázky, porovnat.

Je obvyklé, že právě zde budoucí manželé najdou inspiraci, kterou dlouho hledali. Výjimečné nejsou ani situace, kdy právě na základě návštěvy našeho veletrhu přehodnotí svůj původní výběr, někdy i celkové pojetí svatby. Pro svatební salóny, agentury, koordinátory, kadeřnice, vizážistky, výrobce a prodejce šperků, cukráře, floristy a mnoho a mnoho dalších vystavovatelů je svatební veletrh tou nejlepší příležitostí, jak představit svou nabídku a prezentovat novinky. Již nyní můžeme všem návštěvníkům zaručit, že ve srovnání s loňským ročníkem, který jsme považovali za mimořádně úspěšný, bude ten letošní ještě zajímavější. Zúčastní se jej více než 100 firem. Vzhledem k datu konání začátkem roku tak můžete shlédnout nejnovější modely a trendy pro nadcházející sezónu 2008.

Počítat pochopitelně můžete s bohatým doprovodným programem, kde nebudou chybět již tradiční módní přehlídky či přednášky, spojené s praktickými ukázkami práce vizážistky nebo kadeřnice. Kromě spousty zážitků a zajímavých informací mohou návštěvníci vyhrát i některou ze zajímavých cen. Stačí pouze vyplnit dotazník s několika otázkami a tak být automaticky zařazeni do slosování. Pak už stačí jen spoléhat na nezbytnou dávku štěstěny a některá z desítek cen může být vaše.

Tak tedy, nezapomeňte: Osmý ročník Svatebního veletrhu se v pražském hotelu Diplomat koná již od 8. do 10. února. Otevřeno je v pátek od 16:00 do 21:00, o víkendu od 10:00 do 17:00, vstup pro veřejnost je samozřejmě jako každý rok zdarma. Více informací na www.svatebni-veletrh.cz

Tip pro vás: Rozhodli jste se využít komplexních služeb hotelu Diplomat a uspořádat si právě zde Vaši svatební hostinu, ubytovat hosty či prožít nezapomenutelnou večerní posvatební párty? Hotel Diplomat nabízí své svatební aranžmá již od 999 Kč s tím, že v případě více jak 20 hostů věnujeme novomanželům svatební apartmá se snídaní zdarma.SVATEBNÍ VELETRH 8. - 10. února 2008 VIII. ročník

pátek 8. února: 16.00 - 21.00 sobota 9. února: 10.00 - 17.00 neděle 10. 2. února: 10.00 - 17.00

VSTUP ZDARMA BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM www.svatebni-veletrh.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle bude jako vyšitá. Pokud se vám podaří přesvědčit partnera, tak vyrazíte na vánoční trhy a nakupovat. Třeba vás to opět sblíží. Na hádky to není. Spíše je miláček ve stresu z…

Nejčtenější články

Doporučujeme