Svátek zamilovaných se blíží: Jak oslavit Valentýna, když je vše zavřeno?

9. 2. 2021
Svátek zamilovaných se blíží: Jak oslavit Valentýna, když je vše zavřeno?
Byla jste zvyklá oslavit svátek svatého Valentýna se svým partnerem romantickou večeří v restauraci, příjemnými masážemi ve wellness, v kině na romantickém filmu nebo třeba v divadle? V současné době nám bohužel není přáno si takové rozmazlování vychutnat, užít si den zamilovaných ale můžete i doma. Jak na to?

Uspokojte chuťové buňky

Jestli každoročně chodíte s partnerem na Valentýna do lepších restaurací na skvělou večeři, jistě litujete, že letos to není možné. Můžete ale vzít osud doslova do svých rukou! Naplánujte si valentýnské menu podle svých chutí, nakupte suroviny a pusťte se s partnerem do společných příprav. Strávíte tak čas spolu, pobavíte se a navíc po té námaze vám bude chutnat daleko lépe! Pokud se na přípravu valentýnského menu sami necítíte, nevadí. Pokud nebydlíte na vzdálené samotě, využijte nabídek restaurací z okolí a nechte si vybrané dobroty dovézt až pod nos!

Co vařit na Valentýna? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nespoléhejte se na svůj šarm a sex-appeal. V únoru se vám podařilo znepřátelit mnoho kolegů i nadřízeného. Také kamarádi to s vámi měli složité a o partnerovi ani nemluvě. Ale do starých…