Světlana Nálepková smutní: Musela se rozloučit se svými koňmi

15. 2. 2012
Světlana Nálepková smutní: Musela se rozloučit se svými koňmi
Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková (51) byla řadu let majitelkou dvou koníků. Nedávno se s nimi ale musela rozloučit.

"Hodně mne to mrzelo, tak nějak jsme si na sebe zvykli a bylo nám fajn. Koně ovšem vyžadují každodenní trvalou péči a tu jsem jim, bohužel, z časových důvodů už nemohla poskytovat.

Sice se mi o ně často v době mého zaneprázdnění starali odborníci, ale prostě a jednoduše - nedalo se to stíhat. Takže jsem je musela dát tam, kde na ně budou mít více času, než jsem jim mohla poskytnout já," svěřila se Nálepková Korzu se smutkem v hlase.

S šestnáctiletým Apačem ani devítiletým Gargamelem se ale nerozloučila natrvalo.

Jak říká, pouta se nedají jen tak zpřetrhat. Už teď se těší, že hned zjara, jakmile se oteplí a vyschne půda, určitě se ke svým čtyřnohým kamarádům bude vracet.

"Projížďky na koňském hřbetu mám moc ráda. Nejsem rozhodně žádná zběsilá žokejka, ale taková spíše uvážlivá rekreační sportovkyně, takže si spíše s Apačem a Gargamelem dáme takovou turistickou parádní procházku," dodala Světlana Nálepková.

Foto: Profimedia, Korzo

ČTĚTE TAKÉ:
Jak šel čas s Meryl Streep. Zůstala pořád krásná jako v mládí?

ČTĚTE TAKÉ:
Nejkrásnější svatby roku 2011

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nedělní rej je spojen se zábavou a výlety. Sice byste neměli plánovat nic náročného, ale prohlídka středověkého hradu se zalíbí i dětem. Posezení na zahradě u kávy a povídání si se sousedy…

Nejčtenější články

Doporučujeme