Světová módní show Blanky Matragi míří do Prahy

18. 1. 2002
Světová módní show Blanky Matragi míří do Prahy
V úterý, 22. ledna 2002 se od 17.00 a od 20.00 hodin v Paláci Žofín v Praze uskuteční slavnostní módní přehlídka salónu Blanka Haute Couture, která se koná u příležitosti 20. výročí otevření exklusivního módního salónu Blanky Matragi v Bejrútu v Libanonu.

Světová módní show Blanky Matragi míří do Prahy

V úterý, 22. ledna 2002 se od 17.00 a od 20.00 hodin v Paláci Žofín v Praze uskuteční slavnostní módní přehlídka salónu Blanka Haute Couture, která se koná u příležitosti 20. výročí otevření exklusivního módního salónu Blanky Matragi v Bejrútu v Libanonu. Módní přehlídka nové kolekce Blanky Matragi představí zcela nekonvenční modely znamenající významný přelom v její tvorbě. Modely, které bude možné po přehlídce zakoupit, jsou ušity z kvalitních a nákladných materiálů francouzského a italského designu vyšívaných zlatými a stříbrnými nitěmi. Při jejich vytváření použila paní Blanka Matragi techniku lavírování pomocí vlastnoručně namíchaných barev.
Na tyto netradiční přehlídky jsou zvány přední osobnosti české politické scény, diplomatického sboru, významní obchodníci, bankéři a mnoho jiných zajímavých hostů. K atmosféře celé show přispěje etnická a intuitivní hudba v živém podání skupiny Shamanic Orchestra. Průběh akce bude natáčen a vysílán Českou televizí a dalšími středoevropskými médii.

Módní show obdobného formátu se uskutečnila v Praze před pěti lety, kdy paní Matragi slavila 15. výročí otevření svého salónu. Na přehlídku, která se setkala s pozitivní odezvou všech zúčastněných, přijal osobní pozvání též prezident České republiky Václav Havel s chotí.

Tvorba paní Matragi je dnes představována v předních světových módních časopisech a televizích na Středním Východě i v Evropě.

Další informace o životě a tvorbě paní Blanky Matragi jsou k dispozici na webové stránce www.blanka.com.

Zdroj: Via Perfecta

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Čtvrtek vám otevře oči a dočkáte se pozitivních změn nejen v práci, ale také na domácí půdě. Nyní jste samé plánování, vymýšlení a kreativní myšlení. Pokud chcete něco předložit své drahé…

Nejčtenější články

Doporučujeme