Světová novinka: Zázračný gel zvětšuje prsa

26. 3. 2002
Světová novinka: Zázračný gel zvětšuje prsa
Zázračný gel, který dokáže zvětšit prsa o osm centimetrů na dobu pěti hodin, se začal vyrábět ve Spojených státech a za pár týdnů se bude prodávat i v Evropě. Podle výrobce trvá aplikace pouze několik minut, výsledek je viditelný okamžitě a přetrvá nejméně pět hodin. Odborníci ho přirovnávají k „viagře pro dámská poprsí“ a předpovídají skvělou budoucnost.

Světová novinka: Zázračný gel zvětšuje prsa!

NEW YORK (Plus) – Zázračný gel, který dokáže zvětšit prsa o osm centimetrů na dobu pěti hodin, se začal vyrábět ve Spojených státech a za pár týdnů se bude prodávat i v Evropě. Podle výrobce trvá aplikace pouze několik minut, výsledek je viditelný okamžitě a přetrvá nejméně pět hodin. Odborníci ho přirovnávají k „viagře pro dámská poprsí“ a předpovídají skvělou budoucnost.

Aplikace Bust Boostru vtíráním je možná maximálně třikrát denně a vypadá to, že svou schopností zvětšovat části těla bude zajímavá nejen pro něžné pohlaví.
Princip fungování gelu je poměrně jednoduchý: po vetření vyvolává účinná látka obsažená v gelu silný příliv krve do dané části těla, což automaticky zvětšuje mléčné žlázy minimálně o jeden velikostní stupeň.
Ani cena tohoto „zázraku“ není nijak mimořádná. Tuba Bust Boostru se prodává za osmdesát pět amerických dolarů a vystačí na třicet aplikací, což při maximální frekvenci použití znamená zajištění bujného poprsí na deset dnů! Navíc, jak uvádí výrobce, odpadává nutnost riskovat zdraví pod nástroji plastického chirurga, což bývá vždy závažný zásah do organismu.
Šéf britské distribuční firmy David Green uvedl, že v jeho společnosti vyzkoušely tento preparát všechny spolupracovnice a výsledek předčil očekávání. Ňadra vědkyň údajně rostla doktorům přímo před očima!
Green rovněž upozornil, že se na firmu už několikrát obrátili muži s dotazem, zda tento gel působí také na jiné části těla. Není tajemstvím, že právě přítok krve je důležitým faktorem při erekci u mužů. „Jak se ukázalo, gel působí naprosto všude – na některých částech těla s menším, jinde s větším účinkem,“ konstatoval Green. Výrobce je proto přesvědčen, že zanedlouho bude tento preparát žádaný nejen u krásnější části lidstva.

Text k foto:
Tato dívka gel zjevně nepotřebuje. Miliony dalších na celém světě jsem však přesvědčeny, že ony ano. Odborníci se shodují: aplikace gelu, třeba i několikrát denně, je bezpečnější a pohodlnější než plastická operace. Není divu, že proto předpovídají „viagře na dámská poprsí“ skvělou budoucnost.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na startovní čáře nového pracovního týdne se cítíte jako ryby ve vodě. Začíná vám to báječně pálit a poradíte si se vším, co je kolem. Dokonce i kolegové si k vám chodí pro radu. A buďte…

Nejčtenější články

Doporučujeme