Svoboda pro vlasy

Svoboda pro vlasy

Jarní trendy pro moderní účes jasně přejí kreativitě a svobodné volbě projevu. Nenechte si vnutit něco, co plně neodpovídá vaší osobnosti a jedinečnému stylu. Dejte pocit individuality nejen svému oblečení, ale také vlasům.

Každoročně se scházejí špičkoví kadeřníci, odborníci na módu a společnost, aby společně udali směr vlasové tvorby pro celý rok. Výsledkem jsou trendy Wella Trend Vision, které letos dávají jasný signál – individualita je klíčem ke správnému vzhledu. Podstatou samotného trendu je tvůrčí proces, který pouze ukazuje cestu, nikoliv přesnou šablonu. Vždy vyzývá kadeřníka, aby je interpretoval s osobitostí vlastního jedinečného pohledu. Trend je tedy jakýmsi vizuálním a slovním rámcem, v jehož centru vlasový stylista vytváří svůj vlastní obraz.

Wella Trend Vision 2008 přináší čtyři směry – každý naprosto odlišný, proto dávají naprostou svobodu a právo volby. Dnes se podíváme na první dva.

Wonderland – Svoboda a okouzlení

Barvy počínají od harmonického základu, jenž se stává malířským plátnem, na němž se skví medově zlatá, neutrální hnědá a organická měděná a vzájemně se spojují do odlesků meruňky, růže a odstínů okvětních lístků.

Factory Lyrics – Soumrak reality a pocitů

Střihy jsou krátké nebo dlouhé a důraz je na nerovnováze. Vnitřní textury jedna s druhou kontrastují. Finální úprava je kombinací lesku a matu. Barvy se pohybují od chladných kouřových odstínů po šedou a stříbrnou. Tvar a forma účesů Factory Lyrics je harmonickou rovnováhou mezi krásou a funkčností – grafické detaily s překvapivým půvabem, mistrovské provedení s nedokonalostmi.

Foto: Sarah Silver pro Wella

Doporučujeme

Články odjinud