Svůdné rty

17. 8. 2005
Svůdné rty
Krásné, plné rty jsou devízou každé ženy. A i když vám je příroda do vínku nedala, nejmodernější kosmetika si s tím umí dokonale poradit. Nejnovější lesky a rtěnky dodají rtům nekonečný třpyt, plnost, perfektní odstín a zároveň výživu a ochranu před okolními vlivy.

Na trhu naleznete nepřeberné množství líčidel na rty. Jak si zvolit to správné? Především se nespokojte jen tak s něčím, investice do kvalitních produktů se vám rozhodně vyplatí. Vedle správné barvy hleďte na texturu a v neposlední řadě na bezpeční obal. Kdo by stál o barvu v kabelce?!

Vybrali jsme pro vás trojici nejžhavějších novinek, které byste si rozhodně neměla nechat ujít.

Nekonečný lesk

Dokonalý vzhled je devizou každé ženy - nejen filmové hvězdy. Salma Hayek, hollywoodská hvězda první velikosti, by nám toto tvrzení zajisté potvrdila. Dokonalou image filmové divy získáte snadno, musíte však znát tajemství – dokonalé pomocníky.

Žhavou novinku oblíbené kosmetiky Avon představuje nový lesk na rty Shine Supreme, jehož základem je nová technologie se samoobnovujícím efektem. Jediné přetření aplikátorem dodává rtům okouzlující zářivost a dojem perfektně vypracovaného laku. Rty tím získají plný svůdný tvar a vy vzhled filmové divy. Skvělá zpráva na závěr – lesk Shine Supreme vydrží neporušený až 5 hodin!

Z osmi okouzlujících odstínů si jistě vyberete i vy. Nám se, stejně jako Salmě Hayek, nejvíce zamlouvá Juicy Raspberry. Shine Supreme od Avonu se prodává za stálou cenu 249 korun, v akcích jej můžete koupit i výrazně levněji.

Dokonalá rtěnka

Stále se najde dost žen, jež nevěří, že by bylo možné docílit jednou rtěnkou jak krásnou barvu, tak i dokonalý vzhled, který navíc vydrží na rtech déle, než pár minut. Už tolikrát jste se setkala s tím, že se vaše rtěnka rozmazala, nedala se nanést rovnoměrně či se rozpíjela. A vrcholem bylo, pokud rtěnka popraskala či se drolila nebo zanechávala neestetické stopy barvy na zubech.

S tím vším je od nynějška konec, přichází totiž dokonalá rtěnka od Max Factor Colour Perfection. Spojuje v sobě vše, co si jen od rtěnky můžete přát. Díky důmyslné gelové struktuře se snadno nanáší a dokonale přizpůsobuje povrchu rtů a pomáhá je udržet hebké a barva zůstává za každých okolností rovnoměrná. Colour Perfection navíc obsahuje velejemné pigmenty a látky na bázi kondicionérů.

Na výběr máte z 12 zářivých odstínů v červené, růžové a hnědé barvě. Doporučujeme odstíny 913 Mica a 905 Truffle. Colour Perfection pořídíte za 279 korun.

Moře barev

Síť parfumérií Sephora si oblíbily milióny žen na celém světě, svou nabídkou vůní, líčidel a kosmetických produktů je prostě nepřekonatelná. Elegantní černo-bílé logo nepatří však pouze populárním obchodům ale také kosmetické řadě nesoucí stejné jméno. Zkrášlovací výrobky Sephora se chlubí nepřeberným množstvím odstínů, textur, vysokou kvalitou a velmi příznivou cenou. Není proto divu, že ve Francii patří každá druhá prodaná rtěnka právě značce Sephora.

Nejoblíbenější produkt dekorativní kosmetiky prošel zdokonalovacím procesem a výsledkem je zcela nová řada rtěnek ve čtyřech základních provedeních, lišících se texturou. Saténový vzhled docílíte linií s jemnými třpytivými odlesky. Příznivkyně glamour vzhledu sáhnou po rtěnkách s lesklým efektem, zatímco rafinovanou eleganci dodá rtům řada s krémovou texturou. A v neposlední řadě jsou zde kovové odlesky pro sexy, ultramoderní look.

Elegantní černý obal s praktickou průsvitnou částí pro snazší orientaci mezi jednotlivými odstíny se stane tajnou zbraní vaší kabelky. Zaujaly nás odstíny 94 – Classic Red, 61 – Milky Pink a 26 – Soft Champagne Bronze. Rtěnky Sephora koupíte za 212 korun.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vzduch je přímo nabitý touhou po zajímavých zážitcích. Vašemu laškovnému šarmu dodává grády čilý Mars, kterému se velmi líbí pouť po vašem území. Jste dopováni nevyčerpatelnou energií,…

Nejčtenější články

Články odjinud