Svůdný pohled díky řasám

6. 8. 2010
Svůdný pohled díky řasám
Výběr vhodné řasenky je individuální záležitost, kterou ovlivňuje především kvalita vlastních řas. V nabídce jsou řasenky na zvětšení objemu či prodloužení řas a většinou je nutné vyzkoušet několik typů, než si vybereme tu pro nás optimální.

Vizážistka značky Dermacol Jarmila Zedníková radí jak správně řasenku aplikovat: „Řasenku při líčení horních řas držte ve vodorovné poloze a řasy ličte od vnitřní k vnější straně oka.

Pohybujte štětečkem ve tvaru písmene Z – řasy se tím přirozeně oddělí a nalíčí od kořínků ke konečkům. U vnější strany oka můžete řasy více protáhnout do délky, oči tak získají svůdnější pohled. Na horních řasách můžete řasenku aplikovat ve více vrstvách.

Spodní řasy líčíme opět tahem od kořínků ke konečkům ve tvaru písmene Z od vnější k vnitřní straně oka. Na spodní řasy většinou jedna nanesená vrstva stačí.“ Pokud rády zkoušíte novinky, pár jsme jich pro vás připravili!

VOLUME COLLAGENE MILLION LASHES OD L´ORÉAL Počítejte Vaše řasy „po milionech“! Řasenka Volume Million Lashes – vám zajistí extra objem a řasy husté tak, jako by jich byl snad celý milion! Kartáček pro precizní aplikaci přispívá k tomu, že řasy jsou perfektně oddělené a získávají svůdný objem, který vašemu pohledu dodá nezbytnou intenzitu. Luxusní řasy – právě takové, jaké chcete.

Elastomerový aplikátor z nejnovější generace kartáčků, je vysoce flexibilní: díky velkému množství štětinek zesiluje objem každé řasy a bohatě je líčí po celé délce. Každá řasa tak získává maximální objem, je silnější a výraznější. Unikátní tvar hrdla řasenky zajistí, že na kartáčku nezůstanou žádné žmolky, pouze správné množství řasenky, které potřebujete pro ideální nalíčení. A výsledek? Každá řasa je optimálně nalíčená, nikde žádné žmolky. Cena 349 Kč.

THE FALSIES OD MAYBELLINE Po více než 3 letech výzkumu vyvinuly laboratoře značky Maybelline novinku, kterou se rozrůstá řada Volum’ Express, která je stále světovou jedničkou mezi řasenkami – každou 1,7 vteřinu se někde na Zemi prodá jedna. The Falsies využívají technologii, která se s nimi na trh dostává poprvé – spojením jedinečné řasenky a nového typu kartáčku vzniká vzhled dokonale hustých řas, které jsou až 3x viditelnější!

Řasenka obsahuje pro-keratin, který napomáhá zvětšovat objem a prodlužující látky, které poskytují okamžité výsledky. Jemná plniva provázaná se sytě barevnými pigmenty, změkčovadly, vosky a oleji pro zjemnění řas zde působí v kombinaci s filmotvornými látkami a vlákny – díky tomu je textura perfektní a objem lze postupně zvětšovat.

Použité složky byly vybrané pro svou schopnost zdůraznit každou řasu, poskytnout objem a propůjčit výslednému vzhledu potřebnou intenzitu, a to okamžitě. Výsledek použití The Falsies působí jako falešné řasy: dokonale husté při pohledu ze všech úhlů a až 3x viditelnější! Cena 229 Kč.

VOLUME MANIA MASCARA OD DERMACOLU Řasenka pro velkolepý objem řas! Tahle mánie vás dostane! Zešílíte z touhy po velkolepém objemu řas a jediným lékem pro vás bude VOLUME MANIA MASCARA. Jen pár tahy dodá řasám vytoužený objem.

Ergonomicky tvarovaný kartáček s naprostou precizností obalí každou řasu absolutní černou a nezapomene ani na drobné řasy v koutku oka. Výborně přilnavá a dlouhotrvající textura poskytne řasám výživu a ochrání je proti lámavosti. Syté černé pigmenty dodají řasám výraznou barvu bez zbytečného slepování a vytváření žmolků. Cena 199 Kč.

ČTĚTE TAKÉ:
Výstava fotografií Sáry Saudkové: Porazili rakovinu a přivedli na svět vlastní dítě


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Při pátku se v zaměstnání nepouštějte do nových úkolů. Spíše dokončete všechno potřebné, ať máte o víkendu klid. Jinak by se vám hlavou honily špatné myšlenky o nedokonalé práci. Přestaňte…

Nejčtenější články

Doporučujeme