Komentáře k článku zpět na článek

Zaz 16. 12. 2017 | 12:32

lebahu: Vtipné! Sylva si nic nepamatuje, u chlapů alkohol oddaluje schopnost vyvrcholení. Takže je možné, že sex byl nekonečný, pokud teda vůbec začal. Usnuli dřív, než se něčeho dočkali...No a co? Jak píšete, zasmát se tomu, jede se dál.

lebahu 15. 12. 2017 | 09:39

Ono je taky možný, že se se šéfem vůbec nespustila neb byla zlitá jako čuně a moc si toho nepamatuje.. Po té co mu v předsíni poblila koberec ji úhledně zastlal do postele, ať se z toho vyspí. A je chudák rád, že se mu vyhýbá, aby se to neopakovalo. I to je možný scénář. Ale ve svým věku by měla být schopná se k problému postavit čelem, s dotyčným si to vyříkat, zasmát se tomu a buď teda nějak navázat a nebo udělat tlustou čáru. A ne se rok v práci plížit aby se mu vyhnula.

Zaz 14. 12. 2017 | 23:48

Celý rok se vyhýbat šéfovi? To jako vážně? Proč se děsit dalšího vánočního večírku. Za ten rok si paní Sylva snad mohla zvyknout, že se s ní nebaví ani noha od stolu. Hodit na sebe sexy model, doufat, že ten pohledný muž v nejlepších letech nezakopne o jinou... A on nezakopne, při pozdravu či tanci nenápadně darovat kalhotky...Když už, tak už...Sylvo, hodně štěstí!

Potvůrka-Podivná 14. 12. 2017 | 21:57
Rambíša 14. 12. 2017 | 13:32
Elynor 14. 12. 2017 | 13:01

Ovšem je taky pravda, že jinak si člověk s takovou situací poradí, když je mu 25 a nemá tolik zkušeností, a jinak, když je mu 47, jako té údajné paní z článku. To už by nemělo trvat rok, než se rozhoupe - a za ten rok už mohla bejt u šéfa nastěhovaná a užívat si s ním pěkné chvíle, to je vyloženě škoda a nevyužitá příležitost. Snad to ještě stihne napravit, už by měla hledat ve skříni pěkné šaty na ten večírek

Elynor 14. 12. 2017 | 12:57

farah.farah: tak je možné, že některé prostředí k tomu dává víc příležitostí, ale stejné peklo pořídí udělat i prodavačky ve větším krámě, nebo zdravotní sestry ve špitále. A úplně nejhorší bylo call centrum, tam sice byli i muži, ale ve výrazné menšině a drželi se tak trošku stranou toho babince, který převažoval. Na úřadě nevím, s tím nemám vlastní zkušenost, ale kamarádka, co pracovala ve zdravotní pojišťovně, taky zmiňovala, že teda u nich v kanceláři přímo ne, ale v jiném oddělení se taky spolčily dámy proti jedné a že to je děs...

farah.farah 14. 12. 2017 | 12:48

Elynor: čoveče mám ti pocit že účetní jsou ještě v tomhle nějak specifičtější. Pracuju ve stavební firmě ale je tu tak 70% ženských, stavařky tohle prostě nedělají jsme v pohodě jasně podrbeme ale spíš šéfa když dává nesmyslné instrukce ale tyhleo sobní všěci prostě neřešíme, ale účtárna to je teda slepičinec.tři spolčené vůči té čtvrté které dělají peklo...a zbytek firmy to ví ale nějak to nikdo nechápe, jsme prostě nastavený jinak a přijde nám to takové dětinské. Ale na té účtárně to obě strany berou smrtelně vážně.

farah.farah 14. 12. 2017 | 12:45

Eh??? Když jsem to četla měla jsem pocit že to píše někdo komu je tak 18-19, nějak nechápu, jak takhle může uvažovat ženská které už táhne na padesát. Oba jsou svobodní tak že není jediný důvůd proč by nemohli být psolu, pokud je to k sobě táhne i když psolu pracují.ještě bych nějak chápala že by to kolegyně řešily, kdyby byl ženatý že by ji měli za mrchu co mu zkouší rozvrátit manželství a podobné bláboly. Já mám pocit, že problémy má s kolegy proto že sama tomu přikládá takový důraz, kdyby to co se stalo vrala sama v pohodě tak by to tak brali i ostatní oni rezonujou s tím že ona má špatné svědomý a pocit že to bylo špatně a tak jí to zrcadlí a nebo to ani nedělají a onato v ncih jen vidí.......každopádně by paní měla dospět, řeší neskutečnou blbost a řeší jí už rok, to mi připadá docela neuvěřitelný. Být jí tak si se šéfem probmluvím a něbo si njak jinak ujasním jestli tam šance je nebo není a pokud tam šance je a líbí se mi tak jdu do toho, kvalitní vztahy jsou důležitější než nějaké drbny v práci. Já jsem zastáncem názoru že když se k nám někdo chová nějak blbě je to obvykle proto že mu to sami nějak umožňujeme, že nemáme třeba osdobní hranice bojíme se a pod.......když jim to přestane umožňovat ony to přestanou dělat. Spíš si říkám že jstli je ten šéf tak skvlej že ho tam chce každá, tak jestli fakt stojí o někoho kdo je schopen se rok hroutit z toho že se s ním vyspala.....

Elynor 14. 12. 2017 | 09:37

Inu, ona se sice chová jako nedospělá, ale zas na druhou stranu dlužno uznat, že takový převážně nebo čistě ženský kolektiv je strašná drůbežárna i za normálních okolností, natož když se rozhodnou, že to jedné z nich nedarují. Sama jsem to zažila víckrát, a nejde s tím udělat nic, oběť buď uteče sama včas, nebo ji k tomu donutí jako psychickou trosku. Ani z pozice vedoucí jsem nedokázala dotyčnou nějak ochránit, a když jsem se jinde a jindy octla sama v roli té pronásledované, musela jsem taky utéct. Bohužel jsem účetní a to holt s sebou nese spolupráci s ženami, neb účetních - mužů je proklatě málo. Další věc - opravdu není dobré mít společné pracoviště s někým blízkým či příbuzným. V některých firmách to ani není dovoleno, a důvody jsou myslím celkem jasné a zřejmé. Jsou sice i výjimky, kde spolu dokážou manželé například podnikat a vést společnou firmu, ale málokomu to vydrží delší dobu. Takže jestli paní chce šéfa, nechť ho na tomto večírku neprodleně znovu sbalí a pracovat může jít jinam. Co na to zmíněný slepičinec, to by jí už mohlo být lhostejné.

Mata69 14. 12. 2017 | 08:11

Kristepane....rok se v práci vyhýbat šéfovi, to musí být šichta. Rok s ní nikdo ve firmě nemluví, to je to drží nějak dlouho že? Opět, dospělá ženská po čtyřicítce a chová se jako dvacetiletá...neměl by se někdy autor nad tím co píše, trochu zamyslet?

mambule 14. 12. 2017 | 07:53

Ještě k té situaci v práci, kdybyste se stala šéfovou přítelkyní. Co je na tom nenormálního, když se dají dohromady dva nezadaní? Co je na tom, že jde zrovna o šéfa a podřízenou? Ostatní by to prostě museli respektovat! S manželem máme také společné pracoviště, i když mi přímo nešéfuje, má vyšší postavení než já a vůbec se nestydím, že mi z toho občas plynou nějaké výhody Do práce přece nechodím proto, abych si tam hledala kamarádky. Sice není ideální, že se i doma pořád bavíme o tom, co se děje v práci, ale to je jediné mínus společného zaměstnání, že něco furt řešíme ve svém volném čase. Myslím, že jste udělala dvojitou blbost - připravila se o vztah a navíc ještě o výhodnou pozici v práci. Že by to okolí nějak ocenilo se dá těžko očekávat a i kdyby, tak se toho nenažerete

mambule 14. 12. 2017 | 07:39

To je zase blábol. Jak se to dělá, celý rok se vyhýbat šéfovi - zvlášť když jste byla jeho pravá ruka? Poraďte Ani zmínka o tom, zda on se za celý rok pokusil na svůj úspěšný lov nějak navázat, nebo to nechal celé plavat? V tom druhém případě bych si s tím už taky nelámala hlavu, šance navázat s ním trvalejší vztah je nejspíš v čudu. Přičemž tam asi byla vzhledem k tomu, že vás sbalil veřejně. A vlastně dostal kopačky. Anebo čekáte, že se letos jako v nějaké pohádce bude celá situace a příležitost opakovat? Zařídit se tak, abych se vyhnula pomluvám ostatních, to by mě ve snu nenapadlo, byla to věc jen vás dvou.

Přečtěte si také

Horoskopy

Aktuální přísun energie vás posílí a donutí k lepším výkonům. Chcete zastat práci, kterou jste…