Sylva přitvrdí vůči Týně, chce jí dostat ze statku. Jenže se přitom takhle znemožní

9. 6. 2020
Celou dobu chtěla Sylva co nejdřív vypadnout ze statku a dostat se do města, poté, co dohodli se Štěpánem svatbu, chce naopak vyštípat Týnu a sama statek převzít. Jenže to musí začít pracovat. Práce a Sylva, to ale nejde dohromady. Co se jí stane? A co dalšího čeká obyvatele Slunečné tento týden?

Boj o statek

O statek dál zuří boj. Jenže zatímco prvně to byla Sylva, která ho chtěla prodat, a Týna ho zuby nehty bránila, teď chce Sylva dostat svou sestru ze statku. Sylva odmítá podepsat žádost o úvěr, takže Týna s Júlií nemají jak Sylvu vyplatit. To ale znamená, že Sylva musí začít pracovat. Týna píše seznam a rozděluje práci. A Sylva si prochází očistcem. To, že jí kozy smrdí, jsme mohli čekat, ona ale nezvládá ani práci na place v hospodě. Nestíhá nosit pivo, nezvládá spočítat útratu, na všechny je protivná. A hosté si ji vychutnávají a dávají jí to sežrat. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přestaňte se stále litovat a stěžovat si na okolní negativní vlivy. S dobrou náladou půjde všechno lépe. Někdy to tak prostě bývá. Nedaří se, ani kdybyste se rozkrájeli! Dopřejte si hezký…

Nejčtenější články

Doporučujeme