Tahle krásná padesátnice je nejlépe placenou herečkou světa!

5. 8. 2014
Magazín Forbes počítal a spočítal, která ze současných hereček vydělává nejvíce. Jsou to ty, jež točí v Hollywoodu. A na samotné špici se objevila Sandra Bullocková, jež před pár dny oslavila padesátiny. Být první v žebříčku magazínu Forbes sice neznamená být nejlepší herečkou a podávat nejlepší herecké výkony, i tak má hlavní hrdinka filmu Gravitace důvod k nadšení. Rozhodně totiž nebude strádat finančně.

Mezi červny 2013 a 2014 si totiž Sandra dokázala vydělat jednapadesát milionů dolarů – více než miliardu korun – a to jen na filmových honorářích. Vděčí za to především divácky velmi úspěšnému snímku Gravitace, kasovním trhákem byl i její druhý snímek Drsňačky.

Na druhém místě v žebříčku magazínu Forbes skončila mladičká Jennifer Lawrence, třiadvacetiletá blondýnka, která si před dvěma roky odnesla Oscara. Ta za poslední rok vydělala čtyřiatřicet milionů dolarů – asi 700 milionů korun. A to za role ve filmech Hunger Games, X-Men a Špinavý trik.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Deset nejlépe placených hollywoodských hereček mezi červny 2013 a 2014 podle magazínu Forbes:

Sandra Bullock – 51 milionů dolarů – 1,05 miliardy korun Jennifer Lawrence – 34 milionů dolarů – 700 milionů korun Jennifer Aniston – 31 milionů dolarů – 638 milionů korun Gweneth Paltrow – 19 milionů dolarů – 391 milionů korun Angelina Jolie – 18 milionů dolarů – 371 milionů korun Cameron Diaz – 18 milionů dolarů – 371 milionů korun Scarlett Johansson – 17 milionů dolarů – 350 milionů korun Amy Adamsov – 13 milionů dolarů – 268 milionů korun Natalie Portman – 13 milionů dolarů – 268 milionů korun Kristen Stewart – 12 milionů dolarů – 247 milionů korun

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vás drží dobrá nálada, tak ji ještě více posilte. Možná vám do cesty vstoupí nápadník, o které jste vůbec nepřemýšleli. Dnes, či zítra? Je to blízko! Hlavně nebuďte nedočkaví.…

Nejčtenější články

Doporučujeme