TAIZA - jarní trendy v ČKD

14. 3. 2001
TAIZA - jarní trendy v ČKD
TAIZA pro vás opět připravila řadu velice zajímavých a inspirujících nápadů. Nová kolekce, plná velice ženských a rafinovaných střihů, je tvořena s maximální pečlivostí z látek té nejvyšší kvality.

TAIZA - jarní trendy v ČKD

TAIZA pro vás opět připravila řadu velice zajímavých a inspirujících nápadů. Nová kolekce, plná velice ženských a rafinovaných střihů, je tvořena s maximální pečlivostí z látek té nejvyšší kvality. Na rozdíl od kolekce pro jaro/léto 2000, která se nesla v duchu exotiky, se tentokrát TAIZA oděla do evropského stylu - pro ženy oduševnělé, mladistvé, veselé, které mají rády praktičnost, dobrou nositelnost a možnost být v každé situaci okouzlující, nevtíravě sexy s dávkou elegance a originality.

Osmany R. Laffita vytvořil skutečně bohatou kolekci přesahující šedesát modelů. Řada modelů, určena pro denní nošení, jsou dvou i trojkombinace a samozřejmě co by to bylo za kolekci od Osmany R. Laffity bez kostýmů do společnosti, koktejlových šatů i okouzlujících exkluzivních večerních šatů, které z každé ženy vytvoří tak trochu éterickou bytost. Nepřehlédnutelné drobné zdobení třpytivými kamínky na večerních šatech jsou od společnosti SWAROWSKI.
TAIZA opět oslovuje něžnou polovičku perfektně střiženými korzety, které se znovu stávají výjimečnou součástí šatníku. Najdete mezi nimi korzety z hedvábí doplněné šifónovou halenkou a úzkými kalhotami nebo korzety ve večerních šatech, které padnou jak ulité. Třešničkou na dortu letní kolekce TAIZA jsou okouzlující a velmi originální svatební šaty ozdobené broušenými křišňály, které pro TAIZU vyrobila PRECIOSA Jablonec.

Charakteristickým rysem je volba vysoce kvalitních materiálů - od kombinovaných látek jako například lesk a mat přes transparentní látky s kontrastním lemováním nebo mnohovrstvý materiál až po detaily jednoduché či složitější květinové výšivky. Škála barev pro tuto kolekci je inspirována letní přírodou nesoucí se v duchu romantiky.

V kolekci převládají pastelové barvy, světlé odstíny zelené, fialkové, růžové, modré, přírodní béžové, ale také velice elegantní stříbrošedá nebo bronzová a zlatá. Do barevnosti kolekce byly vybrány i doplňky - obuv, kabelky, šperky i šik svetříky a trika, opět v barvách letní sezóny. Exkluzivně pro TAIZU vyrobil Jablonex a.s. speciální kolekci štrasových šperků z broušeného barevného skla - pro společenskou a večerní příležitost, ale i skleněné šperky určené pro denní nošení.

Slavnostní uvedení kolekce nových modelů pro jaro a léto 2001 od Osmany R. Laffita se uskuteční dne 29. března 2001 v hale ČKD v Praze od 20,15 hodin. Vstupenky na módní přehlídku TAIZA (kolekce jaro/léto 2001) je možné zajistit na telefonním čísle 02 - 5731 5487 nebo na e-mailové adrese: show@taiza.cz.


Autor: Simona Kerberová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpovídáte na vzkazy svých přátel a berete je za slovo. Jste moc rádi, že je zábava v plném proudu, ať jste kdekoliv. Daří se vám udržet dobrou náladu v rodině i milostných vztazích.…

Nejčtenější články

Doporučujeme