TAIZA FACE 2003

5. 8. 2002
TAIZA FACE 2003
TAIZA během své poměrně krátké historie zaujala významné místa na poli světové módy. Každý rok reprezentuje kolekce Osmanyho Laffity krásná žena. Tuto tradici začala herečka Kateřina Brožová v roce 2000, následující sezónu se tváří Taizy stala Dana Richterová.

TAIZA FACE 2003

Klepněte pro větší obrázek TAIZA během své poměrně krátké historie zaujala významné místa na poli světové módy. Každý rok reprezentuje kolekce Osmanyho Laffity krásná žena. Tuto tradici začala herečka Kateřina Brožová v roce 2000, následující sezónu se tváří Taizy stala Dana Richterová. V loňském roce vyhlásil módní dům celostátní konkurz, z něhož jako vítězka vzešla Lenka Černá, 187 cm vysoká blondýnka, která se zároveň stala ředitelkou agentury TAIZA Models.

Finále soutěže o novou tvář Taizy pro rok 2003 se koná

19. září 2002 v hotelu Hilton Prague


Do letošního ročníku se mohou přihlásit dívky z České a Slovenské republiky ve věku 15 - 25 let, které splňují další podmínky účasti -Klepněte pro větší obrázek výška min. 175 cm, dobrá znalost anglického jazyka. TAIZA hledá nové neokoukané tváře, proto předchozí zkušenosti v oblasti modelingu nepatří mezi základní požadavky.

Slavnostní finálový večer slibuje velkolepou show, kterou české publikum dosud nevidělo. V čele poroty zasedne paní Ivana Trump jako její prezidentka. Po jejím boku rozhodnou o budoucí "velvyslankyně stylu TAIZA" mj. topmodelka Adriana Sklenaříková Karembeu, světoznámý fotograf a image ředitel značky Robert Vano, herečka Kateřina Brožová, mistr světa v kickboxu Petr Vondráček a samozřejmě dvorní návrhář pan Osmany Laffita.

Role moderátorů celé show se zhostí Tina Pletánková, současná TAIZA Face Lenka Černá a populární bavič Karel Šíp. Tato trojice uvítá vedle 12 finalistek o titul také osobnosti hudebního nebe. Svou účast potvrdila i populární dívčí skupina z Ruska Tatu a trio Black Milk, jehož hvězda stoupá rychle vzhůru.

Klepněte pro větší obrázek Televize Prima, generální mediální partner TAIZA Face 2003, odvysílá průběh finálového večera.

Před samotným finále se i Vy můžete seznámit s finalistkami letošního konkurzu TAIZA Face 2003, připravujeme soutěž pro návštěvníky Internetového portálu dama.cz, ve které si čtenáři zvolí TAIZA INTERNET FACE 2003.

Podmínky pro účastnice soutěže TAIZA Face 2003:

výška min. 175 cm
věk 15-25 let
dobrá znalost anglického jazyka
národnost: česká, slovenská

Přihlášky do soutěže naleznete v mnoho časopisech a také na Internetových stránkách TAIZA.com.

foto: Taiza.com
1.Lenka Černá - TAIZA FACE 2002
2.Prezidentka poroty ročníku 2003 - Ivana Trump
3. Kateřina Brožová reprezentovala tvorbu Osmanyho Laffity v roce 2000, letos se také objevila v podzimní katalogu

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, nový pracovní týden vás vítá s otevřenou náručí a nabízí nespočet profesních úspěchů a příjemných okamžiků. Pokud pracujete v oblasti duševního a estetického směru, máte…

Nejčtenější články

Doporučujeme