Taiza směřuje do Paříže

27. 11. 2001
Taiza směřuje do Paříže
Fotografii svatebních šatů, zhotovených módním domem Taiza a navržených Osmanym Laffitou speciálně pro svatbu egyptské zákaznice Taizy, vybrala společnost Swarovski k publikování ve svém celosvětovém obchodním časopise "Crystal Fountain".

Taiza směřuje do Paříže

Fotografii svatebních šatů, zhotovených módním domem Taiza a navržených Osmanym Laffitou speciálně pro svatbu egyptské zákaznice Taizy, vybrala společnost Swarovski k publikování ve svém celosvětovém obchodním časopise "Crystal Fountain". "Jsem velmi šňasten a poctěn, že byly vybrány šaty Taizy", říká Osmany Laffita, návrhář módního domu. "Dokazuje to, že česká tvorba Haute Couture už není snem, ale skutečností." Šaty, které módní dům Taiza zhotovil, se v časopise Swarovského objevují mezi takovými prestižními jmény světa módy jako je Jean-Paul GAULTIER, Jeremy SCOTT, SEREDIN&VASSILIEV, CELINE, Emanuel UNGARO a Matthew WILLIAMSON.

Toto ocenění je více než dobrým vstupem do města módy - Paříže. Vlajková loď této značky, prodejní salón nacházející se na slavné ulici Saint Sulpice na levém nábřeží Paříže s takovými slavnými sousedy jako je Yves Saint Laurent, Christian Lacroix, Lanvin a JC de Castelbajac, má otevřít dveře zákazníkům 1.ledna 2002.  Rekonstrukci prodejního salónu Taiza v tomto městě módy řídí architekt Alberto Gonzalez, český usedlík argentinského původu. "Ve svých návrzích interiéru Taizy se snažím skloubit hluboce český charakter moderního módního domu, charakterizující znovuzrození slávy Prahy známé svým elegantním a módním stylem s latinskoamerickým temperamentem návrháře Osmanyho Laffity a slávou Paříže jako hlavního města módy. Připravovat návrhy pro módní dům v Paříži je výzvou, protože město je plné neuvěřitelných obchodů nejlepších návrhářů světa ."
Otevření butiku Taiza v Paříži je dalším krokem rostoucího uznání módního domu Taiza ve světě módy, zastupujícího Českou republiku.

Zdroj: eurexa s.r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro ostatní členy rodiny jste nyní zábavní a berou si od vás drahocennou energii. Nyní ji můžete skutečně rozdávat. Dost času trávíte i se svými kamarády a mluvíte jen o příjemných věcech.…

Nejčtenější články

Doporučujeme