Foto: iStock

Foto: iStock

Aplikátor lubrikačního gelu, Sexhop.cz, 321 Kč
Dildo XXL, Ruzovyslon.cz, 999 Kč
Dildo, Ruzovyslon.cz, 1499 Kč
Dildo, Ruzovyslon.cz, 999 Kč
13
Fotogalerie

Tajemný fisting: Sexuální praktika pro pokročilé. Jak na něj, aby nebolel?

Pro některé tabu, pro jiné zpestření v ložnici. I když se vám zdá fisting jako extrémní sexuální praktika vhodná tak akorát do porna, může dát vašim postelovým hrátkám šťávu. Roztahování vaginy je totiž pro ženy vzrušující a může vás přivést až k orgasmu. Poradíme vám, jak na to.

Co je fisting

Výraz vychází z anglického slova fist, což v překladu znamená pěst. Při této praktice se totiž vsune celá sevřená pěst (někdy až po předloktí) do pochvy nebo konečníku.

Hodně pokročilí pak provádějí také dvojitý fisting, při kterém se jedna ruka zavede do análního otvoru a druhá do vaginy. Praktika by měla být bezbolestná, musí se ale natrénovat a provádět s citem, aby nedošlo k poranění. Pokud je fisting prováděn správně, může vám přinést zcela nové pocity naprostého naplnění a zároveň vám přivodit i nevídaný orgasmus.

Master Drex poradil, jak začít s fistingem. Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 5

Než do toho půjdete

Dobře si rozmyslete, zda chcete fisting opravdu vyzkoušet a nedělejte to jen pro potěšení partnera. „Nejdůležitější je oboustranný souhlas. Oba partneři by měli chtít fisting vyzkoušet z vlastní vůle. Souhlas zároveň můžete kdykoli odvolat z jakéhokoli důvodu,“ upozorňuje Michaela Hrubá z e-shopu pro zdravou sexualitu YOO.cz.

S fistingem by pak měly začínat zkušenější ženy. Pokud tedy se sexem teprve začínáte, tuto praktiku raději odložte na později. Mezi partnery je pak důležitá komunikace a vzájemná důvěra. 

Pokračování 3 / 5

Přípravu nepodceňujte

Stejně jako u análního sexu je i u fistingu důležitá především hygiena. „Pečlivě si ošetřete ruce. Zastřihněte a zapilujte nehty na krátko, pokožku na rukou si nejlépe několik dní předem často promazávejte krémem, aby byla hebká. Před hrátkami si ruce dobře omyjte. Pokud máte rádi dokonalou čistotu, domluvte se na použití latexové rukavice. Jestli se chystáte na anální fisting, vsaďte na důkladnou očistu správně provedeným klystýrem,“ radí odbornice z YOO.cz, která zároveň doporučuje použít velké množství lubrikantu, nejlépe určeného přímo na fisting, který zajistí dobrou kluznost.

Pokračování 4 / 5

Postupujte pomalu

Abyste si to užila, tak rozhodně nikam nespěchejte a zaměřte se nejdřív na předehru. „Aby fisting nebolel, jděte na to pomalu. Vyhraďte si dostatek času. Nejprve se na sebe nalaďte, dejte si společnou sprchu, masáž, užijte si vzájemné doteky. Vychutnejte si nejprve klasické milování nebo dlouhou předehru a až budete oba chtít, začněte se zasunováním jednoho až dvou prstů. Pravidelně přidávejte lubrikant,“ říká Michaela Hrubá a dodává: „Fisting by měl být založen na postupném uvolňování, proto prsty hned nezasouvejte hluboko a raději vsaďte na pomalé krouživé pohyby. Při vaginálním fistingu palec mějte stále opřený o klitoris a pomalu zasunujte prst po prstu – mějte je co nejtěsněji u sebe.“

Při každém dalším kroku spolu komunikujte a naznačte partnerovi, jestli může pokračovat nebo naopak brzdit. „Nic se neděje, pokud to napoprvé nevyjde. Trénujte pomalu a postupně. Nespěchejte, vždy se posuňte jen o malý kousek, jemně. Pokud je to partnerce příjemné, schovejte palec do dlaně a zasuňte do pochvy celou ruku. Nikdy nepoužívejte sílu ani rychlé pohyby,“ dodává odbornice.

Pokračování 5 / 5

Zapojte do hry erotické hračky

Na trhu jsou kromě speciálních lubrikantů pro fisting také různé pomůcky, které vám pomohou zážitek posunout ještě o level výš. Můžete zkusit třeba dildo ve tvaru ruky a fistingový gel se znecitlivující a chladivou složkou. A co se hodí na anální penetraci? „Začněte s análními kolíky od malých velikostí po větší. Dejte tomu čas. Postupné navykání na anální kolíky může trvat týdny. Důležité je, aby se vám to oběma líbilo,“ radí Michaela Hrubá z YOO.cz.

Doporučujeme

Články odjinud