Tajemství mladé pleti

19. 10. 2006
Tajemství mladé pleti
Uchovat si mladistvou pokožku bez vrásek, stále pevnou a zářivou není tak těžké. Stačí znát několik triků, jak pleti dodat vše, co potřebuje. Nejnovější pleťové přípravky umějí zázraky na počkání. Stačí si vybrat ten správný.

INDIVIDUALITA Známky stárnutí pleti se objevují již kolem 25. roku. Proto je třeba již před tímto věkem začít s prevencí proti vráskám způsobených sluncem, mimikou či nesprávnou péčí. A přitom je tak jednoduché zabránit těm nechtěným linkám na čele a kolem očí a úst. Povolejte do služeb pleťové krémy Skindividual od Oriflame. Jsou výjimeční tím, že respektují individuální potřeby pleti a pomáhají redukovat již první známky stárnutí ve všech vrstvách kůže. Denní i noční krém Skindividual tvoří jedinečná technologie Dermo-AdaptTM . Tato převratná technologie je založena na výtažcích z listů a plodů švédské rostliny ligonberry (švédská brusinka), která roste ve skandinávských lesích, přizpůsobuje se individuálním nárokům pleti a zajišťuje hloubkovou péči v boji proti prvním známkám stárnutí pleti.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ Kdo povolanější může pomoci ženách uchovat jejich přirozenou krásu než jedna z nejkrásnějších tváří a světoznámý dermatolog? Topmodelka Cindy Crawford spolu s Jean-Louis Sebaghem vyvinula ucelenou pleťovou řadu pro všechny ženy, které chtějí mít svěží, hladkou tvář bez zbytečných vrásek. Řada Meaningful Beauty pomáhá obnovovat a chránit pokožku díky unikátnímu výtažku z melounu, komplexu antioxidantů a koenzymu Q10. Při pravidelném používání pomáhá omlazovat pokožku a zmenšuje viditelné známky stárnutí a zároveň dochází ke snížení akné a zarudnutí pokožky. Řada Meaningful Beauty od Cindy Crawford obsahuje jemnou nepěnivou čistící emulzi, denní hydratační krém, noční hydratační péči, oční krém, pleťovou masku a speciální krém na dekolt a krk. „Moje matka mi vždy říkala, že tvář v 25 letech je tvář od Boha, ale tvář v 50 letech je tvář, kterou jste si zasloužili,“ říká Cindy. Výrobky její pleťové kosmetiky byly vyrobeny tak, že působí jako celek. Společně působí během dne i noci, čímž se dosahuje skvělých výsledků.

NA HLADKÉ VLNĚ Liftingový krém Anew Clinical od Avonu je alternativou face liftingu pomocí radiofrekvenčních vln. Nejnovější liftingová technologie Triple-SonicTM použitá v tomto přípravku je inspirována vyhlazováním pleti pomocí radiofrekvenčních vln. Stimuluje produkci kožních vláken, zlepšuje soudržnost jednotlivých vrstev pokožky a zaručuje výrazné omlazení vzhledu. Při pravidelném používání krému docílíme viditelného vyhlazení pleti obličeje i krku a zabráníte dalšímu ochabování pokožky. Nyní si můžete dopřát účinný lifting pleti v pohodlí domova bez dalších vysokých finančních nákladů kosmetických salónů. Předností Liftingového krému Anew Alternative je jeho lehoučká konzistence a nevtíravá parfemace. Jemná konzistence krému zaručuje jeho perfektní vstřebání. Příjemný pocit se dostaví již po prvním použití, po třech dnech je pleť na pohled i na dotek vypnutější.

ZASTAVTE ČAS Alternativu laserového ošetření představuje švýcarská značka Juvena v podobě Time Stop Laseru. Kosmetický přípravek vyvinutý odborníky společnosti Juvena of Switzerland využívá mimo jiné biomimetických peptidů, které pracují jako kurýři předávající pokyn k zahájení přirozené produkce adenosintrifosfátů, což podporuje mikrocirkulaci a buněčný metabolismus přispívající k tvorbě důležitých látek, např. kolagenu. Time Stop Laser podporuje tvorbu adenosintrifosfátů, a tím zlepšuje vytváření energie sloužící ke stimulaci syntézy důležitých složek pleti: kolagenu, fibronektinu, glykosaminoglykanů. Toto kosmetické řešení eliminuje jak návštěvy u lékaře, tak i případné vedlejší účinky související se „soft“ laserovým ošetřením. Chvilku trvá, než dojde ke spouštěcím příkazům, a ke stimulaci procesů podporujících syntézy důležitých látek prováděné biomimetickými peptidy v dlouhodobém časovém úseku. To je důvod, proč Time Stop Laser obsahuje mikroskopické částečky o průměru menším než 0.05 mm, které se okamžitě po aplikaci usazují ve vrásce, kde se roztáhnou do své původní velikosti. Pleť vypadá okamžitě hladší, protože linky a vrásky jsou doslova smazány z jejího povrchu.

DO HLOUBKY Luxusní švýcarská kosmetika La Prairie se rozrostla o přípravek bojujícím proti stárnutí pleti. Denní emulze Anti-Aging Emulsion SPF 30 pracuje na buněčné úrovni, kde hluboko v pleti se inovační biotechnologií vyhledává ložiska chronického poškození, které je hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky. Včasným „zaléčením“ napomáhá k udržení mladistvého vzhledu pleti bez ohledu na ubíhající čas.

Pomocí přirozené stimulace buněčné výměny a posílením produkce kolagenu napomáhá emulze účinně obnovovat kožní matrici. Zdokonalená obnovující technologie na botanické bázi poskytuje neviditelný hydratační závoj, který uchovává v pleti přirozenou vlhkost a zároveň ji pomocí postupně se uvolňujících „kapek“ dlouhodobě intenzivně hydratuje. Mimořádně účinně hydratuje a vyživuje pleť do hloubky, vyhlazuje její povrch a proto představuje dokonalý podklad pro make-up. Navíc zabraňuje dehydrataci a povadlosti pokožky a ztrátě jejího přirozeného jasu.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zítra je první letní den, proto ho přivítejte s předstihem a naplánujte si opékání buřtů nebo grilování. Ať už se budete věnovat jakékoliv venkovní aktivitě, půjde vám od ruky. Rozhodně…

Nejčtenější články

Doporučujeme