Tajemství mužského pohlavního orgánu

12. 1. 2011
Tajemství mužského pohlavního orgánu
Dvě třetiny Čechů i Češek upřednostňují pohlavní styk jako nejčastější sexuální aktivitu. Pokud jde o ženy, na druhém místě je z jejich pohledu mazlení s partnerem, zatímco muži se obšťastňují spíše masturbací.

Dívky a mladé ženy zahajující intimní život se stále častěji snaží "odhalovat tajemství" mužského pohlavního orgánu. V této souvislosti kladou kamarádkám, sexuologům, ale i redakcím dívčích a ženských časopisů nejčastěji následující otázky.

Jaká je průměrná velikost penisu? Z dostupných údajů vyplývá, že celosvětový průměr délky penisu v erekci je 12,55 centimetru.

Je pravda, že černoši mají větší penis než běloši? Ano, průměrná velikost penisu černochů činí zhruba 18 centimetrů.

Jak velký je největší penis na světě? Penis pornoherce Johana Falcona z New Yorku měří oficiálně 34 centimetrů. Počátkem minulého století dokumentoval nejdelší a současně i nejobjemnější penis doktor Robert Dickinson. Pyj, který zkoumal, měřil na délku také 34 centimetry a po obvodu neskutečných 16 centimetrů.

Jak velký je naopak vůbec nejmenší penis? Podle dostupných zdrojů měří jen necelé dva centimetry.

Jak často se mužům penis ztopoří? V průměru desetkrát až jedenáctkrát za den. Přelomovou hranicí je věk 35 let. Po něm se počet erekcí denně začíná snižovat. Souvisí to s postupným úbytkem hormonu testosteronu z mužova organismu.

Kolik minut trvá erekce? Uvádí se, že nejdéle hodinu.

Jak dlouho trvá ztopoření po užití Viagry? Kvalifikovaná lékařská studie na toto téma uvádí 33 minut.

Je možné, aby byl penis ztopořený i více hodin? Ano, ovšem pak by se mohlo jednat i o příznak onemocnění.

Může muž ejakulovat a souběžně s tím i močit? Nemůže. Příroda to totiž zařídila tak, že těsně před ejakulací se v mužském těle zablokuje trubice z močového měchýře. Močit tak lze až poté, co ze ztopořeného penisu vystříkne sperma. Někdy to může trvat i několik minut.

Je možné, že by se mužský pohlavní úd zlomil? Ano. Pokud dojde například nárazem či tlakem k poškození topořivých tělísek, penis se s dobře slyšitelným zvukem skutečně zlomí. Pro muže je to velmi bolestivé zranění.

ČTĚTE TAKÉ:
Horké zprávy z Paříže


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Bohužel se vám bude obtížně dařit prosazovat vaše milostné představy. Je třeba si hlídat rovnováhu v partnerství. Blíženci se nesmějí podceňovat. Jestliže se naučíte říkat se zdravým…

Nejčtenější články