Tajemství nevěstina spodního prádla!

20. 9. 2011
Tajemství nevěstina spodního prádla!
Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Dnes jsme si pro vás připravily další praktické zkušenosti z naší "Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát na téma svatební.

Lidové zvyky a tradice praví, že nevěsta by na sobě měla mít v den svatby něco nového, něco starého, něco půjčeného a něco modrého. Často se nás zákaznice-nevěsty ptají, při nákupu svatebního spodního prádla, proč tomu tak je.

Odpovídáme jim, že nová věc symbolizuje vstup do nového života, stará věc je vzpomínkou a symbolem původního domova, půjčená věc jí připomene rodinu a přátele, kteří jsou s ní a jsou jí ku pomoci a modrá věc symbolizuje čistotu, neposkvrněnost a nosí se hlavně pro štěstí. Modrá věc obvykle bývá podvazek pro nevěstu, který se nosí zásadně na stehně levé nohy a měl by být darovaný.

Jaká barva spodního prádla je mezi nevěstami "in"?

Nejvíce je požadováno spodní prádlo barvy bílé, ale také smetanové, vanilkové či šampaňské. Barvu prádla si nevěsty nejčastěji vybírají podle barvy svatebních šatů. Výrobci spodního prádla nabízejí i jiné barvy svatebního spodního prádla pro nevěsty, většinou ve světlých pastelových odstínech, ale české nevěsty se zatím drží klasiky.

Jaké tvary podprsenek nevěsty požadují?

Nejvíce jsou požadované podprsenky s push-up tvarováním, aby vytvořily krásný, kulatý a plný dekolt. Zároveň jsou oblíbené podprsenky pod korzetové šaty s odepínacími ramínky. Nevěsty s větším poprsím si často vybírají zmenšovací podprsenky, které sice nejsou tak sexy, ale souměrně tvarují postavu.

Jakou konkrétní podprsenku si nevěsty nejčastěji vybírají?

Nevěsty si v naší prodejně nejčastěji vybírají podprsenku Fashion style 01 WDU. Je to hladká push-up podprsenka s odnímatelnými ramínky. Má perfektně padnoucí střih, který vykouzlí všem nevěstám nejen sexy dekolt, ale i čárku mezi prsy. Používá se především pro svatby a jiné slavnostní příležitosti. Její hladké košíčky se nerýsují ani pod přiléhavým oblečením.

Jaký tvar kalhotek nevěsty požadují?

Podle našich zkušeností si nevěsty vybírají střihem klasické kalhotky, ovšem v provedení krajkovém či průsvitném a často zajímavých střihů. Barvu musí být kalhotky do sady s podprsenkou.

Požadují nevěsty také stahovací prádlo?

Divili byste se, kolik nevěst má pod svatebními šaty stahovací kalhotky jako Brigit Jones.

A co maminky nevěst a ženichů? Nezapomínáme na ně?

Zapomínáme! Maminky nevěst a ženichů jsou celé ustarané, aby vše dobře dopadlo a křižují se, kolik svatba stojí peněz. Koupí si tedy pro sebe šaty nebo kostým a na spodním prádle se snaží ušetřit. Na svatebních fotkách potom schovávají za květinami vystouplé bříško a skleslý dekolt a vypadají tak zbytečně starší. Myslete proto také na ně.

Nevěsty a jejich maminky si zaslouží jen to nejlepší, týká se to také spodního prádla!

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“ (1. patro)

Více info: http://www.podprsenky-poradna.cz


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Z práce jste unavení a jde to na vás vidět. Už nechcete myslet na šéfovy přemrštěné nároky, kterými je snad úplně posedlý. Naštěstí v tom nejste sami a v kolektivu držíte při sobě. Na…