Tajemství svůdnosti

1. 3. 2010
Tajemství svůdnosti
V těchto dnech přichází do obchodů nová rtěnka, kterou si prostě zamilujete, i když jste zapřísáhlou fanynkou lesků. Luxus, šarm, krása, přitažlivost, ženskost, něžnost, pohodlí … to vše charakterizuje, co tato novinka přináší.

Exklusivně jen pro Dama.cz, přímo z elegantního sídla Chanel, hovoří muž, který stojí za vznikem jedinečné rtěnky.

Rouge Coco se stává hvězdou mezi líčidly, která nesmí chybět v kabelce žádné ženy. Za jejím vznikem, který ctí tradice slavného jména Chanel a zároveň vytváří novátorskou revoluci, stojí muž – světový tvůrce líčidel a trendů Peter Phillips. Ten pracoval s celým teamem dermatologů a inženýrů, aby ve výsledku přinesl dokonalý produkt. Takový, jenž si zamilují ženy bez rozdílu věku i životního stylu a navždy změní svůj názor na klasické líčidlo, jakým rtěnka bezesporu je. A že se usilovná práce skutečně vyplatila, o tom svědčí fakt, že již před samotným uvedením do obchodů se Rouge Coco stala fenoménem. Rázem si ji zamilovaly slavné hollywoodské krásky, které si ji mohly vyzkoušet mezi prvními a především pak Vanessa Paradis, jež se stala tváří rtěnky.

Díky exklusivitě, kterou Chanel nabídl magazínu Dama.cz, se můžete podrobně seznámit s ikonickou rtěnkou Rouge Coco a spolu s Peterem Phillipsem nahlédnout do jejích tajů.

O rtěnce



„Jedná se o velmi uvolněnou řadu. Líbí se mi název Rouge Coco, zvuk těchto dvou slov. Když žena řekne Rouge Coco, její rty vypadají jako při polibku, dostanou tento srdcový tvar. Chtěl bych ženy vyzvat k používání rtěnky. Jděte do toho! Dodává to fantastický pocit. Rtěnka změní vaše chování. Dlouho vydrží, snadno se nanáší, je velmi pohodlná, má nádhernou texturu a vyživuje rty,“ vysvětluje úvodem Peter Phillips.

O barvách



„Nebojte se rtěnky. Pokud nejste připravená na červenou, sáhněte po jemných odstínech. Hýčkejte své rty. Řada nabízí 37 odstínů, máme klasické barvy jako Rouge Noir, Sari Doré, Téhéran, Lune Rouse i jemnější pro každodenní nošení – béžové, broskvové, růžové a také hnědé, červené. Chtěli jsme vytvořit všechny druhy odstínů. Vytvořili jsme 5 nebo 6 nových béžových barev, některé jsou více do růžové, některé do broskvova. Přidávali jsme růžovou nebo šedou. Takové barvy se nanášejí snadněji než červené a tmavé odstíny. Jednoduše si vezmete zrcátko, dvěma tahy přetřete rty, aniž byste o tom musela přemýšlet.“

O jménech



„Všechny jména jsou spojena se světem Mademoiselle – Cambon, Rivoli, Camélia a jedna rtěnka se jmenuje Mademoiselle. Všechny rtěnky jsou inspirované jejím prostředím. Všechny jsou jako moje děti, nemám žádnou nejoblíbenější,“ směje se sympatický Phillips.

O obalu



„Jedná o nejpříznačnější balení od Chanel. Změnili jsme zvuk – cvaknutí. Když rtěnku zavíráte a dáte na ni víčko, cvakne to na konci. Perfektní v každém detailu, uvnitř víčka najdete monogram CC.“

O Vanesse Paradis



„Setkat se s ní osobně a společně pracovat, bylo téměř jako splněný sen. Když jsem byl mladší a sledoval reklamu na parfém Coco, zbožňoval jsem jí. Bylo to tak stylové, tak šik. Když vyslovíte Rouge Coco, vaše rty dostanou stejného tvaru jako Vanessa v tomto filmu. Proto dává naprostý smysl, že ona se stane ideálním osobou pro ztvárnění Rougu Coco. Jakmile souhlasila, bylo jasné, že se jedná o perfektní spojení. Pro mě je ona Coco, fantastická osobnost.“

Historie rtěnek s monogramem Coco Chanel se datuje od roku 1954, kdy Mademoiselle představila tyčinku na rty skrytou uvnitř obdélníku, věrné repliky jejího slavné parfému č. 5. Tato maličkost si dokonce vydobyla místo v ikonické kabelce 2.55, ve které slečna Chanel vytvořila samostatnou přihrádku pro rychlé nalezení mezi ostatními věcmi. Nové balení, odkazující na svou minulost, prošlo značnou inovací a tak Rouge Coco poskytuje s každým použitím pocit svěžesti, neboť unikátní kov ochlazuje celý produkt. Těchto pár gramů naprostého luxusu je dokonalých v každičkém detailu včetně delikátní vůně čerstvých růží, svěžích malin se špetkou smyslné vanilky.



„Nosíte-li rtěnku, změníte se. Vaše chování, gesta, vypadáte jinak, celý váš postoj se změní. Jíte jinak, líbáte jinak i mluvíte jinak. S rtěnkou jste více ženou. A proto existuje Chanel,“ dodává Phillips. S Rouge Coco změníte svůj názor na rtěnky, a to i jako zapřísáhlá fanynka lesků. Když posloucháte s jakým zaujetím a nefalšovaným nadšením Peter Phillips hovoří o líčení a rtěnce, nedávám to a po jednom ze 37 odstínů musíte sáhnout a nanést jej na ústa, ať již precizně či jen na spodní ret, odkud se barva stisknutím rtů přenese na celou pusu.



Zapomeňte na strach výrazných rtů i drobných oprav během dne. Nebojte se vytáhnout na veřejnosti zrcátko, skvěle poslouží i monitor dotykového telefonu, a proveďte onen magicky smyslný rituál s přetřením pusy rtěnkou. Dekadentní, magické, svůdné, ženské.



Bravo, Petere! Dostal jsi nás!

Foto: Chanel

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partner vám delší dobu něco slibuje, ale k dodržení se stále nemá. Nemáte rádi plané řeči, a proto jste na něj naštvaní. Tuto situaci byste měli urychleně řešit, jinak se mezi vámi objeví…