Tajný milenec pod Vánoční stromeček ?

21. 11. 2006
Tajný milenec pod Vánoční stromeček ?
O produktech německého výrobce Fun Factory jste se mohli dočíst na našich stránkách téměř před rokem zde. Tehdy jsme od Vás dostali mnoho pozitivních ohlasů ve smyslu výborného tipu na vánoční dárek a také chvály kvalitně provedených erotických hraček. Proto jsme se rozhodli před letošními Vánocemi trochu prozkoumat stránky www.funtoys.cz a zjistit co je „v továrně“ zábavných erotických hraček a luxusní kosmetiky nového.

Stránky jsou od základu přepracované při zachování stylového a velmi povedeného Fun Factory image. Na home-page nás velmi pobavil reklamní http://www.funfactory.cz/media/FunFactory_cz.wmv>spot, který jsme jako SPAM poslali na všechny naše kamarády. Produktové portfolio Fun Factory se rozšířilo nejen o mnoho nových a lákavých barev jako melounově červená, pistáciová či světle modrá, ale přibylo i několik nových „dětí“ do početné rodiny roztomilých milovníků. Úplně nová je produktová řada „mini“. Která je určená zejména klitoriálně vzrušivým dámám-cestovatelkám. Mini jsou totiž takzvané Kabelkové vibrátory, které se vejdou do každé (i té nejmenší kabelky) a dokáží zpříjemnit nejednu volnou chvilku při služební cestě. Vibrátory řady Mini jsou plně vodotěsné s vinikajícím ovládáním včetně vibračních programů. Nejvíce nás pobavila housenka Baby Bug či mizera Meany:

Meany - malý mizera s mimořádnou strukturou stimuluje až k dosažení nejvyššího vrcholu. Uspokojí vaši vášeň při cestování a jednoduše tohoto divokého společníka schováte do kabelky. Meany nese všechny rysy velkého milovníka, který díky svému tvaru dokáže stimulovat nejen váš G-bod, ale i klitoris či prsní bradavky. Díky skvělému tvaru jeho těla můžete pohodlně měnit rychlost vybrací nebo plynule přejít k využítí některého ze 3 vibračních programů. Pamatujte - Meany Vás nikdy neopustí!

Do vybrané společnosti nejluxusnějšíh výrobků řady Sinnflut, která je výjimečná díky pokrokové technologii bezkontaktního dobíjení či citlivého ergonomického ovládání, se dostali i dva tajemní společníci z říše duchů - Chester Cheeky a Benjamin Bond.

Chester Cheeky - prohnané malé strašidlo a specialista na strašení klitorisů. Budete se těšit na to strašlivé chvění, které bude z Chestera váš klitoris zažívat.

Řada Sinnflut vám dává svobodu vlastního prožitku ať jste kdekoliv. Tato řada přináší nové standardy v oblasti erotických hraček. Bezkontakní dobíjecí set - dobíjení akumulátorů pomocí indukčních proudů. Stačí, když Vašeho milovníka uložíte ke spánku do jeho kolébky a za chvíli bude opět připraven k několika hodinové práci. Vibrátory Sinnflut jsou 100% vodotěsné bez nutnosti výměny baterií. Ovládání je velmi citlivé a intuitivní pomocí minijoysticku.

Novinkou stimulující ty nejcitlivější erotogenní zóny na vašem těle je Layaspot. Díky dokonalé ergonomii zajišťuje maximální přilnutí k vašemu tělu. Je víceúčelový a neuvěřitelně intenzivní! Intenzita vibrací je snadno regulovatelná lehkým stiskem tlačítek. Pro zpestření jsou přidané masážní programy s rozdílnou rychlostí vibračních pulsů.

K dalším novinkám patří zařazení doplňků jako jsou trička, čepice, plážové tašky, deštníky či luxusní schránky pro vaše milence.

Soutěž

I letošní Vánoce mohou být ve znamení rozkoše a radosti z kvalitních dárků od http://www.funtoys.cz>www.funtoys.cz. Soutěžíme o http://www.funtoys>Treasure Trove (tři pikantní poklady z kolekce Kamasutra), http://www.funtoys.cz>Loveballs silber (vhodné pro trénink pánevního dna) a o 20% slevu na jednorázový nákup v E-shopu http://www.funtoys.cz>www.Funtoys.cz

Soutěž je ukončena. Výherci jsou vylosovaní. Přezdívky zveřejníme v případě souhlasu výherkyň.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli zítřejšímu úplňku nejste ve své kůži a bolí vás každá kost v těle. V tomto období byste neměli podléhat náročným sportům ani fyzické práci. Nejhorší na tom jsou kolena a klouby, jako…