Komentáře k článku zpět na článek

SandraN 5. 11. 2021 | 16:15

Vy nemáte problém s exmanželkou. Vy máte problém s partnerem. Pěkný alibista. To je jako když alkoholik řekne...PIJU, PROTOŽE JSEM OVDOVĚL, PŘIŠEL O PRÁCI, UMŘEL MI KAMARÁD, OPUSTILA MĚ PARTNERKA.
Málokterý to definuje, jak to je...CHLASTÁM, PROTOŽE JSEM SLABOCH, CO NIC JINÝHO NEDOVEDE.
Zrovna tak ten Váš...místo, aby to nazval pravými výrazy...ŽÁRLÍM, PROTOŽE JSEM ZAMINDRÁKOVANEJ BLB.... se ohání zkušeností s exmanželkou. Dělá to proto, že vyvolat soucit je snazší, než zdůvodnit svoje nenormální manýry. To, že někdo někoho nechce nikam pustit, je neomluvitelné.
Z vlastní zkušenosti vím, že i letité manželce, která jde skutečně za kamarádkou, k rodičům, nakoupit nebo cvičit, jednou dojde trpělivost a bouchne jako kotel. A dneska už umím číst mezi řádky. Ty signály člověk bohužel jako mladý neprokoukne...drží se doma kolem dětí...a pak zjistí, že by pomalu nemohl ani do práce, kde je ryze ženský kolektiv. Blb žárlí snad i na o generaci mladšího prodavače v marketu. Ten důvod...ten se totiž vždycky najde!

Dáša 31. 10. 2021 | 11:42

Nečetla jsem článek, je to zbytečné. Není to kvůli ex, je to v jeho hlavě. Měl by se léčit. Ale já bych u toho nechtěla být. Zažila jsem to a vím, že od takového chlapa je třeba se držet dál. Chovají se všichni stejně, iracionálně. Dělají scény, luxují mobily, chtějí, aby se žena oblékala ideálně do tepláků nebo ještě lépe do pytle od brambor, aby si ostříhaly vlasy, aby ztloustly atd. a vždycky si najdou "skvělý" důvod. Stejně jako pro lustrování mobilů, počítačů, kabelek, kapes, pošty atd. Chlap, který vezme do roky můj mobil okamžitě končí. Nedělám to a požaduji totéž. Soukromí a důvěru. Pokud bych to nedostala, odešla bych z toho vztahu hned na začátku. Ostatně to jsem taky s jediným žárlivcem v životě udělala.

Elynor 31. 10. 2021 | 05:55

Už bych balila kufry. S žárlivou stíhačkou nemá smysl ztrácet čas, ať je to ženská nebo chlap. Pán byl bezpochyby žárlivý vždycky, už ta formulace, že "dával manželce volnost" - jako pán služce? Velkoryse jí dovolil kamarádky? Hm, hm. A on nemá žádné kamarády, s kterými by chtěl trávit čas bez partnerky? Nemá žádné zájmy a koníčky, kterým by se věnoval, pořád jen chce být doma s partnerkou? Takový nácíček domácí? Pokud teda zrovna nešpehuje partnerku jak špatná imitace soukromého detektiva? To taky není moc imponující. Kdo ví, jak to s tou exmanželkou ve skutečnosti bylo. Tamara by se měla trošku probrat, dokud je čas. S tímhle pánem to není vskutku žádná výhra, i když on poslouchá stejnou hudbu.

Přečtěte si také

Horoskopy

Úplněk ve vašem znamení vás vyvede z míry. I když jste empatičtí a svět kolem sebe vnímáte spíše…