Komentáře k článku zpět na článek

dragondra 12. 12. 2017 | 18:33
Zaz 9. 12. 2017 | 20:31

No prosím, i tak mohou žít padesátileté ženy! Docela by mě zajímalo, jak paní Táňa žila. Píše, že měli hezký život, nehádali se. Rozešli se v dobrém, rozdělili si majetek. Rozvedli se, políbili se a šli spolu na oběd. Super! Jen mi tam teda nesedí ten její dokonalý talent na komplikace...

Rambíša 9. 12. 2017 | 12:56

Paní,honem si ještě ty muže užijte,za 10 let z vás bude babizna,a už o vás nikdo ani nezavadí! Moc mi není jasné,že někdo "je akční",a nechápe poklid domácího krbu.Zřejmě tedy obhroublý pán,co je napůl podvodník a napůl vychcán,ovšem umí to všude roztočit,je tím pravým Idolem???

Elynor 7. 12. 2017 | 16:00

Taky bych řekla, že nebylo třeba se sestěhovávat. Mohli se vídat střídavě u ní nebo u něj, občas někam vyrazit společně, byli by si vzácnější, méně třecích ploch. Z článku není patrné, kdo se ke komu nastěhoval - jestli je chlap u ní, tak logicky přenechává většinu rozhodování na ní, není tam doma, tak si nemůže vyskakovat. To taky dělá svoje. No a hodně taky udělá to, že se po roce soužití znají podstatně lépe, už odhadnou, co můžou čekat, není tam ten prvek novosti a nepředvídatelnosti, což zřejmě paní potřebuje, aby se nenudila. Mohli by se zkusit zase odstěhovat každej do svého a uvidí se. Jinak nevím, co je špatného na tom, mít víc partnerů do roka, holt si paní užije nějakou tu legraci a až to přestane být zajímavé, tak se opět v dobrém rozejdou, v tom už má praxi Zjevně se uživí sama, děti už mít nebude, no tak na co jiného potřebuje chlapa než na zábavu? No tak. Jasně, mohla by to s ním i "rozebírat". Ale to je takzvaně na kočku, chci-li zůstat slušná. Manželé nejsou, závazky vůči sobě nemají, tak jaképak rozebírání, na to je život moc krátkej, akorát se tím ztrácí čas a většina mužů stejně na nějaké psychologické rozebírání sebe sama není zvědavá.

helza 7. 12. 2017 | 13:18

Možná by bylo skvělé, kdyby to Táňa svému příteli řekla a rozebrali to. Na rozdíl od imponujícího "něžného barbara", který ji vpodstatě nevnímá, když mluví, hodný člověk ji vyslechne a taky bude slyšet. Nicméně já mto stejně vidím tak, že jim možná chybí to podstatné - láska. Vím, že je to klišé. Ale přesto je něčím, co je nad všemi problémy. Hledám li "pro sebe ideál", ať už alfa, či beta samce, můžu jej najít a být jím nějakou dobu nadšená, ale neznamená to, že je to láska. Ta přijde sama, nečekaně, bez toho, že někoho hledám a může to být člověk, který vůbec neodpovídá žádným mým touhám a představám. A pak mě může takový člověk prudit čímkoliv - svou laskavostí, svou péčí, tím, že mi uniká, že je to dokonalej chlap, totální samorost, ... pořád ho budu milovat a vždy budu po něm toužit i když mě na něm spousta věcí bude štvát.

Mata69 7. 12. 2017 | 12:59

Paní neví co chce. Když sbalí nějakého divocha, za chvíli má pocit, že to není pro ní. Když má klidase, za chvíli ji taky nebaví. Asi si to bude muset ujasnit,, ne si to hned stěhovat domů, to asi i ten divoch zkrotne a bude dostupný. Cokoliv bude mít doma, bude dostupný. Ledaže by divoch vždycky na pár dní zmizel, pak ji třeba proplesknul když se vrátí domů, za vlasy ji odtahl do ložnice a pak zase na pár dní zmizel. Mě fascinuje v kolika letech lidi prostě jsou pořád nespokojený a mají nereálné požadavky (hlavně ženský teda).

farah.farah 7. 12. 2017 | 11:55

Tak když to vezmu úplně obecně (nemusí to být případ tohoto pána) tak taková ta až opičí láska typu udělám vše jen aby si mne měl rád druhého dokáže poměrně spolehlivě udusit. Otázou je jestli je to trento případ a nebo je to normální chlap co ji zase jen nudí protože to není alfasamec co ženy po použití odhazuje do příkopu. Nevyčítám jí to protože v ženských je tohle biologicky naprogramováno.......snaha zplodit potomka s co nejkvalitnějším samcem typu alfa ale na výchovu mít co nejspolehlivějšího což je všětšinou betasamec. Těmhle zvířátkovským postojům jsme sociálně odrostly ale v genech to pořád máme a holt většin žen se líbí alespoň představa toho milého šarmantního rošťáka co je má tak trošičku na háku a nemají ho 100% jistého. Asi to funguje i po přechodu i když o plození dětí už nejde. Spíš si říkám, že když chce mít tohle proč když už má relativně slušného xhlapa si ho stěhuje důmů což přesně uzpůsobí ten pocit že ho má kdykoliv k dispozici. Stačilo přeci aby se scházeli když budou chtí a nemusí spolu trávit každou minutu volného času, to samo o sob vytvoří trochu větší vzácnost než když ho má každý večer doma.

Potvůrka-Podivná 7. 12. 2017 | 08:13

no....asi takhle:potřebuje dospělá žena po všech těch letech soužití, manželství .... doma dalšího chlapa ? zdůrazňuji DOMA ....myslím si, že ne, V tom bude ono jádro pudla. Je dospělá, soběstačná, chytrá a nepotřebuje hrát roli nezkušené holčičky....

Zannie 7. 12. 2017 | 08:07

Takováhle ženská si zaslouží chlapa, co s ní bude zametat jako s kusem hadru, bude jí mít doma žárlivostí přivázanou na řetězu a jednu jí preventivně vrazí, když bude "moc vzpurná"... pak si teprve začne vážit hodnýho chlapa a stabilního vztahu... Kvůli takovýmhle blbkám se nedivím, že vznikají vtipy typu "Američtí vědci přišli na to, co ženy chtějí... ale ony si to vzápětí rozmyslely"...

Přečtěte si také

Horoskopy

Určitě si dnes dávejte pozor na podepisování smluv, ve kterých může být zakleto čertovo kopýtko,…

Nejčtenější články